ĪVE Motors - Iveco

Labāk nebrauciet uz šo mudaku kantori. Meklējiet citus servisus. Gribēju nopirkt vecu iveco pašizgāzēju. Aizvedu uz šo servisu lai patestē kāds ir. Pēc apskates pateica apmēram 800 Ls remonts. Nokaulēju pārdevējam šo summu un nopirku. Sarunāju apskates rezultātā serevisu un detaļas. Atvedām konkrētajā dienā un rezultātā kādu mēnesi laboja. Tad visas pasūtītās detaļas nav atvestas un t.t. Gala rezultātā samaksāju 3000 Ls. Uz doto brīdi esmu ielicis auto ~9000 Ls. Kabīne šķība, jo nevar šo defektu novērst pēc apskates neviens neteica, ka auto ir pārlasīts no labās stūres uz kreiso un t.t. Turklāt mašīnai ir uzstādīta GPS izsekošana tiko atklājām, ka kāds braukājies, kad mašīna bija servisā pa nakti. Iespējams haltūrējis ar manu pašizgāzēju! Tur strādā diletanti, krāpnieki, mudaki un auni. Gribat lielus rēķinus, lai visu laiku kaut kādas problēmas būtu griezieties Īves Servisā. Un galvenais nepērciet vecu IVECO!!!

J

B baris 30.07.2008

Tur jau 2006. gadā strādāja kretīni! Paši sarakstīja ko grib, summas bij kosmiskas, pietam pēc ''remonta'' parādijās nebijušas vainas, kā arī aizmirsās pieskrūvēt atpakaļ motora pannu un citas detaļas. Iveco tiešām ir mēsls.

L Lasītājs 31.07.2008

Jā nu pārāk vecu tiešām nevajadzētu pirkt, bet jaunam IVECO nav nekāda vaina! Tagad tauta sapērkās vecus, nodzītus auto un tik domā ies vieglā peļņā un ripinās kā jaunu :)) Veciem auto vieta metāllūžņu pārstrādes cehos, muzejos utt. Patiesībā daudz ir atkarīgs no paša sapratnes par notiekošo, tātad skaties, ko pērc un kādiem mērķiem. :)
Ja dikti esi neapmierināts, aizbrauc aprunājies ar augšām un domāju, ka lietas sakārtot ir iespējams normālā ceļā. Bet šādi paslēpties aiz monitora un tik liet, kas ienāk prātā, nav cienīgi!

Visu cieņu,

E E.B. 04.12.2009

Labākie darbinieki no turienes aizgāja līdz 2005 gadam. Vadība tur ir pilnīgi čau un vienmēr ir bijusi, tāpēc neviens normāls tur neturas.