Ivars Mežulis - Krāpšana

Meklē draugus un neatceras kur pazūd Rīgas siltums m², unikāli pārstāv nama iedzīvotāju intereses, kaut arī nepazīst ābeci. Ir Gana populārs arī sociālajos tīklos.

Kāds Ivars Mežulis arī nolēma kļūt slavens. Es tiešām domāju, ka šādas ziņas pa vienai vien jāpublicē. Es neesmu ar abām rokām par vakcīnām, jo daudz vēl nezināmā. Tomēr esmu pret lamāšanos un apsaukāšanos no abām pusēm.

Protams. Neviens nevienam neko nevar un nedrīkst uzspiest. Bet apsaukāties viedokļa dēļ nav laba pazīme

šis atšķiras no lielākās daļas "ekzperdu" ar samērā labu gramatiku.

K

K Karchers 26.01.2023

Tā tik tiešām ir, tehnisko šķidrumu mēra m²

M Mixx 27.01.2023

:)))) murgaina sūdzība līdz pēdējam nesaprotama

K Karchers 27.01.2023

Daļēji piekrītu (porta rakstzīmes ierobežo teikto - raksti ap un par viņu), bet līdz pēdējam nevajag upurēties lai saprastu ;)

K Karchers 27.01.2023

Murgs ir Ivara galvā un līdz galam to nav iespējams saprast. Svarīgs ir Vārds Uzvārds