www.sudzibas.lv Ivars Freimanis NEPROFESIONALI IZDARITS DARBS

Ivars Freimanis - NEPROFESIONALI IZDARITS DARBS

NEIESAKU NEVIENAM TAISIT SAVAS AUTOMAŠINAS PIE ŠI MEISTARA IVARA FREIMAŅA KURŠ ATRODAS, SALDU KALEJU IELA 16...JO VAR GADITIES, KA MAINOT DZINEJU, VAR VIENKARŠI TO NEPIESKRUVET, VAI MAINOT SUKNI, VAR NEJAUŠI UZLIKT, VAI SAMAINIT PRET CITU NEEJOŠU..PAŠI ESAM IEKRITUŠI AR ŠO "MEISTARU" REMONTS VAREJA IZMAKSAT 100LS BET VIŅA NEPROFESIONALITATES REZULTATA REMONTS IZMAKSAJA 600LS...BET VAREJA DZINEJU LABOT, LABOŠANA SANACA AP 50LS, BET VINŠ PASAKA KA DZINEJS IR GALIGI SABOJATS UN LABAK LETAK BUTU NOMAINIT PRET CITU DZINEJU, KO ARI IZDARIJAM, , , , BET VECO DZINEJU PIEDAVAJAS NOPIRKT NO MANIS PAR 50LS, DZINEJS IR 1.9TDI, 2001G...APDOMAJAT PIRMS BRAUCAT PIE TADIEM "MEISTARIEM"!..

G

I Ieva 19.11.2011

Tieši to pašu var teikt par Jura autoservisu Kuldīgā

J Janis 20.11.2011

Tadi maitas viņi ir, ka tik kadu apčakaret.

I Iveta 03.12.2011

Portālam nevajadzētu tik vieglprātīgi ļaut rakstīt nepārbaudītu informāciju, un vienmēr jau būs tādas "skabargas pa...", kurām nekad nekas nebūs pa prātam!
Meistars lielisks, un labas atsauksmes ir kaudzēm!

G ginta 20.12.2011

Tad jau sanak kad man viņš bija jasudz tiesa!Tad informaciju varetu parbaudit...Ir citi servisi kuri var apliecinat nekvalitatīvo darbu.