www.sudzibas.lv Ivars Bebris arhitekts Slikts serviss, krāpšana

Ivars Bebris arhitekts - Slikts serviss, krāpšana

Arhitekts Ivars Bebris nodarbojas ar savu klientu čakarēšanu un "uzmešanu". Paņem naudu avansā un pēc tam var mēnešiem ilgi zvanīties - neatbild uz zvaniem, neceļ klausuli. Ja uzrodas cits interesantāks klients tad tanī pat sekundē izkrīt zīmulis no rokas un nodarbojas ar to jauno klientu. Laika plānošana kā tāda neeksistē. Telefonā mēdz pat melot - saka ka būvvaldē projekts jau iesniegts bet īstenībā aizejot pašam uz būvvaldi izrādās ka nekas nav iesniegts. Un tas tā var vilkties nedēļām, mēnešiem un gadiem. Ja jums ir darīšana ar šo briesmīgo cilvēku - vienīgais ieteikums tikt no viņa ātrāk vaļā!

J

J Joorix 04.04.2017

Šobrīd man tāda pati situācija. Jau mēnesi sola, ka šonedēļ iesniegs būvvaldē, bet nekā. Telefonu neceļ jau otro nedēļu. Nesadarbojaties ar viņu.

L liga 25.10.2017

labdien, man ir jautājums-vai Jums izdevās tikt galā ar problēmu, jo man ir identiska situācija

J Janis2017 25.10.2017

haha, varat dibināt Ivara Bebra uzmesto klientu psiholoģiskās pašpalīdzības grupu kas tiekās pa vakariem! .. varu rekomendēt iesniegumu policijā par krāpšanos un pieprasīt sacerējumu ka piekrīt nomainīt arhitektu.

L liga 25.10.2017

protams, varu. Policijā laikam jau nav jēgas, bet Arhitektu savienībā gan, bet mans jautājums bija-vai galu galā šis cilvēks izdarīja savu darbu?

J Janis2017 25.10.2017

ar Bebra kungu vienmer jasledz ligums kura noraditi konkreti termiņi varbut pat soda procenti. Kaut ko jau viņš izdara bet saskaņosiet un ņemsieties ar būvvaldi bezgaligi, jo pēc tam izrādīsies to ir aizmirsis , tur nav iedziļinājies, utt. - bezgalīgs futbols vienos vārtos. Labak tieciet vaļā!

J Joorix 25.10.2017

Pagaidām bez rezultāta. Pēc draudiem kaut kas pavirzijās, bet tagad atkal mēnesi nav sazvanāms.

J Janis2017 25.10.2017

laipni lūgti lūzeru klubiņā! :D..

E ElenaS 08.08.2019

Varbūt var palūgt tā arhitekta koordinātes, kas uztaisīja pa 1,5 mēnesi?
Bet ar Bebri bija akurāt tāds pats stāsts, tikai 2014. gadā. Nekas nav mainījies.

A Anda 14.08.2019

LUDZU sazinieties ar mani, so jautajunu ta neatstasim, man nepiecieshama visu cietuso palidziba! Zvaniet 24938571

K kokvedejs16 04.04.2017

Kārtējo reizi pierādās ka gribējāt ietaupīt kapeiku uz kāda darba,tad nu gaidiet,jo kā parasti normāli atmaksātos darbiņus visi visus izdara uzreiz!

J Janis2017 04.04.2017

nu tā ir demagoģija - tad vajag savlaicīgi par to brīdināt klientus - kas ir normāli un nenormāli atmaxāts, jo nejau katru gadu visi nodarbojas ar celtniecību lai zinātu visas nianses šai jomā.

J Joorix 04.04.2017

Es negaidīšu, es rīkošos.

J Janis2017 04.04.2017

problēma ir tā ka visās būvvaldēs ir tāda kārtība ka no arhitekta nevar tik vienkārši attiekties - vajadzīga rakstiska piekrišana. Tāpēc būvvaldes ir radījušas tādu kā visatļautības sajūtu mākslinieku kungos, un šitais preteklis to izmanto - savāc ļoti daudz klientus un tad lēnām un nesteidzīgi risina un par visiem ņirgājas.
Arī ja viņš kaut ko uzzīmē tad juridiskos jautājumus nemīl kārtot, iedziļināties un 99% varbūtība ka kattreiz kaut kas būs jāpārtaisa un būs garām.
Sadarboties ar šo cilvēku bija lielākais murgs un to nenovēlu savam ienaidniekam!..

J Janis2017 22.01.2018

Liekas ka Bebra kungs strādā www.peaf.lv - Ogrē, Preses ielā 2. Noteikti gaida jūs ciemos! ;-)

V [email protected] 19.02.2018

Nemaksājiet šim ākstam avansā. Nekad. Citādi iegūsiet vienreizēju iespēju uz pāris nedēļām tikt ignorētiem ar retām un unikālām sms ar tekstiem, ka atzvanīs un vēl retāk, kad to izdarīs. Protams. Ne reizes solījums netika izdarīts. Atbildība - 0, atsaucība - 0, godība - 0, attieksme - 0, cilvēks - 0. Pie tam šis pajols ir spējīgs visu izdarīt pēc labākās sirdsapziņas. Ja, protams, šij frikadelei sirdsapziņa ir. Par ko jāšaubās. Gan jau dzīve šito nočakarēs tā, ka pēc tam iestāsies prāta kirdiks. To arī novēlu. Pa bieti sadot vēl būtu izdarīt pakalpojumu šim klaunam ;)

J Janis2017 19.02.2018

interesanti ka viņš joprojām turpina tādā stilā un neviens šitajam morālajam kroplim neko nevar padarīt. Jums vajag visiem apvienoties Bebra fanu pulciņā un aizbraukt ciemos uz tēju? :)..

M MartinsKr 10.06.2018

Sveicināti.

Man arī ir tas gods būt daļēji uzmestam no Bebra kunga puses. Vasarnīcas projekts ir iestrēdzis jau pusotru gadu. Jautājums: vai šīs arhitekts kādam vispār ir kādu projektu pabeidzis, vai arī visiem projekti ir palikuši pusratā - nepabeigti? Ja kādam ir kādi komentāri par šo, varat droši sazināties ar mani: [slēpt]@gmail.com. Ir doma, lai šīs arhitekts sāķtu kustēties, iesaistīt Televīziju (4. studiju, Bez Tabu u.c.). Arhitekti laikam ir tāda suga...

J Joorix 11.06.2018

Ieteiktu īpaši nepaļauties uz solījumiem un meklēt citu arhitektu. Es paņēmu no viņa visus dokumentus un iedevu, lai paraksta papīru par atteikumu no autortiesībām. Es biju nocīnījies 8 mēnešus. Nākamis arhitekts visu uztaisīja pa 1,5 mēnesi.
Kad braucu pakaļ dokumentiem, solīja, jau, ka tulīt būs un pavisam maz esot palicis, taču patiesībā izrādījās, ka nekas nebija darīts.
Neticiet viņa solījumiem!

J Janis2017 11.06.2018

kustēties jau viņš sāks tikai 99% garantija ka kaut kas nebūs līdz galam uztaisīts. Labāk netērēt nervus, savāc no viņa visus papīrus un la iet dillēs.

L Legioner16 11.06.2018

Visi arhitekti tādi noteikti nav, bet šis noteikti ir uzmetējs, izskatās, ka pašam praktiski dēļ sabojātās reputācijas vairs nav iespējas piesaistīt klientus, tāpēc reklāmas sludinājumus par arhitekta pakalpojumiem sākusi ievietot pavisam cita persona, kurai nav pat arhitekta sertifikāta, bet pašu darbu it kā plāno veikt šis Ivars. Protams tas viss konkrēti atgādina krāpšanu!

J Janis2017 18.06.2018

Mans piedāvājums ir pa visiem apvienoties un noalgot vienu labu advokātu kas šito lietu varētu kustināt! Vienam varbūt tas ir pa dārgu bet ja mēs visi samestos tad tas jau ir interesantāk!?..

V Viesulis 12.06.2018

Varu pateikt tikai sobrid vienu - visi kas ir cietusi no ta ka uzmesanas un visa pareja murga,tad soreiz sitam kretinam ir tomer tagad ir milzigi.Uz vina jau karajas kriminalieta.Visi kas ir cietusi no sita murga,tad drizuma mes visi varetu apvienot visas lietas viena kopeja iesnieguma lieta. Vai [slēpt]@gmail.com. un visi parejie butu gatavi ar manim apvienot visas lietas viena un to pseido-arhitektu parazitu oficiala veida iedzit slazda?

L Legioner16 17.06.2018

Uzrakstīju uz Jūso noradīto e-pastu, gaidu atbildi!

Labdien visiem!

Kā varu redzēt pēc pedēja komentātora, pagajis jau viens gads. Šīs "arhiteks" vēl joprojām "strāda" un mani vēcaki ir jaunie upuri. Pagājuši jau 7 mēneši kad sākam ar viņu sadarboties, bēt vēl joprojām NEKAS nav izdarīts. Sazvanīt un satikties ar viņu nav iespējams. Tikai solījumi. Sarunājam tikšanos buvvaldē, viņš vispār neatbrauca un neceļis klausuli. Dēļ šī suda gabala mana māte visu laiku dzer tabletes no nerviem un spieduma.

Šeit kāds rakstīja par to ka viņam ir uzzakta krimināllieta. Tā vēl joprojām turpinās? Ja nē, tad es grību to atjaunot un man ir vajadzīga Jusu palidzība un iesniegumi. Ludzu sazināties ar mani pa e-pastu: [slēpt]@inbox.lv. Vajag sodīt šo krapnieku!

J Janis2017 04.07.2019

esmu gatavs pievienoties uzrakstiju emailu

Liels paldies!
Mēs arī brauksim pie viņa "ciemos". Es grību savākt tik daudz iesniegumus, cik vien var! Par savam ricībam ir jāatbild!

J Janis2017 04.07.2019

jums no viņa jātiek vaļā, lai avansu un dokumentus atdod. Ne ar ko labu viņa mērkaķošanās nebeigsies!.. Nomainiet arhitektu un netērējiet nervus!

J Jelena M. 04.07.2019

Šaubos kā viņš atdos avansu. Kā sapratu , šī ir viņa darbošanas shema. Protāms kā vecaki grib no viņa atteikties un dabut visu atpakāļ. Bet kā to izdarīt , ja ar viņu nav iespējams sazināties un satikties! Viņš neceļ klausuli, tikai dažreiz atbild ar SMS ka atzvanīs un protams neatzvana!

J Joorix 05.07.2019

Es arī gatavs piebiedroties, lai viņu iesūdzētu un atņemtu licenci. Tā ir apzināta krāpšana. Ja vēlaties ar viņu sazināties, tad zvaniet uz darba vietu uz parasto nr. ( www.peaf.lv - Ogrē, Preses ielā 2.) Tad dažreiz izdodas sazvanīt. Beigās es pat ar viņu nerunāju, bet kad noskaidroju, ka ir uz vietas, braucu un uzreiz izķēru klātienē. Tad arī pārtraucu ar viņu sadarboties. Protams avansu neatguvu.
Jums iesaku meklēt citu arhitektu un par avansu cīnīties jau atsevišķi. Bet ar Ivaru netērējiet nervus un laiku, nekas tur nebūs.

L Legioner16 22.07.2019

Tas ir rūdīts blēdis, nekādā gadījumā ar viņu neielaidieties nekādās darīšanās!

L Leduskalns 22.08.2019

Nožēlojami,ka šis cilvēks turpina visu savu apzināto arhitekta praksi šādā stilā, un tiešām brīnums, ka neviens viņu nav pārmācījis un saucis pie atbildības. Darba stilā izpaužas raksturīgākās šī cilvēka īpašības - gļēvulība, bezatbildība, pofigisms,avantūra,apzināta cilvēku maldināšana,krāpšana,melošana.

R Roberts Jevsejevs 01.07.2020

Labdien! Diemžēl neredzu Jusu epasta adresi, lūdzu sazinieties ar mani vai atsūtiet savus kontaktus par Ivara Bebra jautājumu un cietušo iesniegumu krimināllietas uzsākšanai? [slēpt]@dridzi.lv

J Janis2017 22.08.2019

Tāpēc ka mūsu valstī ir radīa tāda sistēma ka arhitektu kungiem ir tikai tiesības bet pienākumu nav!.. tas arī veicina šo visatļautības sajūtu!..

L Leduskalns 22.08.2019

Skumji,ka tā, ka nevienam no cietušajiem nav izdevies šo cilvēku saukt pie atbildības. Savā dzīves gaitā viņš arī ne tikai profesionālas nelietības ir pastrādājis, bet attiecība uz sev tuviem cilvēkiem ir daudz nekaunības,nelietības un meli bijuši no viņa puses. Tajā skaitā arī pret savu tēvu un brāli. Kādreiz gan šim cilvēkam nāktos par visu atbildēt un samaksāt par saviem ''darbiem''.

J Janis2017 22.08.2019

viņš parasti šķiroties liek parakstīt papīru ka nav pretenziju (kas jau ir pielīdzināms šantāžai), un jūties laimīgs ka vispār dabūji papīrus atpakaļ. Vācijā tādam klaunam būtu licenze atņemta protams

V Violetta Pizele 12.09.2019

Ists krapnieks un aferists!

1 100 Cietušais 12.09.2019

Varbūt kādam ir informācija kur viņš dzīvo?

E Edd76 28.10.2019

Varbūt kādam ir aktuālais mobilā tālruņa numurs šim arhitektam? Ja ir lūdzu atsūtiet [slēpt]@gmail.com

L lasiskaspars 14.12.2023

Strada uzņēmuma KPB PROJEKTĒTĀJS.LV uz Elijas 17 , ari no manis paņēma avansu un pazuda , kamēr viņa darba vieta neatbraucu ,tad ātri vis atrisinājās

L Legioner16 15.12.2023

Rūdīts krāpnieks, daudzus ir apkrāpis! Kā šāds uzņēmums KPB PROJEKTĒTĀJS.LV pieņem darbā šādu personu, tas taču ceļ neslavu visam uzņēmumam!