Ivans Pluss SIA - Krāpšana

Vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai neslēdz darba līgumus ar šo firmu! Firma itka nodarbojas ar augļiem. Bet pakāpenisks pieņem būvobjektus un slēdz uz savas firmas ar darbiniekiem darba līgumus. Es strādāju būvobjektā, darba līgums bija caur šo firmu. Pēc laika saslimu! Pēc slimošanas, griezos ar iesniegumiem lai ši firma atmaksā man A slimības lapu, kā ari darba algu par nostrādātajām dienām ko biju nostrādājis. Atbildi nekādu nesaņēmu, uz maniem iesniegumiem nereaģēja un neko neizmaksāja. Esmu griezies valsts darba inspekcijā ar iesniegumiem, par šo firmu, uz valsts darba inspekcijas iesniegumiem šī firma ari neatbild un ignorē. Tāpēc tagad ir uzsākta pret šo firmu administratīvā lieta, kā ari jurists kārtos papīrus lai iesniegtu tiesā pret šo firmu. Darba līgumu caur šo firmu, noslēdza šis firmas pārstāvis un valdes loceklis Artis Avots. Neuzķerieties un neslēdzat nekādus ligumus ar šo firmu. Pierādījumi ir daudz, gan darba līgums gan video kura atrados darba teritorija šis firmas, gan konta izraksti kad viņi nav neko atmaksājusi man, gan darba inspekcijas iesniegumi uz ko nereage un utt.