www.sudzibas.lv IVANNA Nails Nekvalitatīvs darbs

Ivanna Nails - Nekvalitatīvs darbs

Labdien!
Vēlos padalīties ar savu pieredzi Ivanna Nails manikīrā studijā.
Pirmo reizi devos pie speciālista manikīra salonā un pēc nedēļas biju vīlusies savā manikīrā. Veicu gan gelish manikīru gan pedikīru - kopējās izmaksas bija 60 eiro.
Precīzi pēc nedēļas nagu Maliņas sāka atlipt no nagiem, pēc pāris dienām jau varēju bez problēmām noplēst priekšējo gelish nagu lakas pārklājumu. Ikdienā neizmantoju ne ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus, ne citus iespējamus nagu lakas bojājumu līdzekļus.
Biju pārsteigta, ka manikīres kas strādā mājas apstākļos pirms tam ir veikušas daudz labāku darbu par *uz pusi mazāku cenu* un viss turējies vietā veselu mēnesi.
Žēl iztērētās naudas un 4 pavadītās stundas manikīra studijā.

E

Dattebane 30.09.2020

hey hey! vēlējos pateikt, ka es personīgi neieteiktu veikt manikīru un/vai pedikīru salonos. ieteiktu labāk atrast sociālajos tīklos manikīra profilus, tur ir ļoti labas atsauksmes par veiktajiem darbiem, nadziņi turas pat vairāk par mēnesi. 🙃 tādi pakalpojumi tiek veikti pie viņiem studijā vai arī mājās, kā nu kurš.

Z Zaiga Liepa 26.11.2020

Neesat iedomājusies, ka vaina ir nevis salonā vai meistarā, bet konkrēti jums neder viņu lietotie produkti? Taisu manikīru viņu salonā jau divus gadus, man laka turās 5-6 nedēļas, nekur nekas nenolūp.

E ElitaB 27.11.2020

Kinetics produktus esmu izmantojusi no pirmās reizes , gan mājas apstākļos, gan pie meistariem, kas strādā mājās jau 5 gadus un tādu problēmu nav bijis.

I Inta 07.10.2022

Man gan laikam neder Kinetics, arī esmu taisījusi šajā salonā, bet katru reizi pie citas meistares - un katru reizi maliņas pēc kādas nedēļas nāk vaļā, dažreiz jau trešajā dienā. Žēl, jo ļoti skaistas krāsas, salons arī patīk, bet laikam jāmeklē cits