www.sudzibas.lv ITEM LV PORTATIVAIJS DATORS Ka internet veikals tirgo salauztus datorus

ITEM LV PORTATIVAIJS DATORS - Ka internet veikals tirgo salauztus datorus

Labdien, gribu izstastit un bridinat jus, lai neiekritat internet veikala slazda.Es kraju naudu jaunam portativajam datoram jo ieprieksh biju iegadajies lietotu un tas nostradajot divi meneshi saka luzt, nolemu iekrat naudinju un iegadaties jaunu kraju tris meneshi atliku cik varejo.Tad mekleju letako un labako internet veikalu un man acis iekrita portat.dat. ASUS x5dc kursh tika pardots ITEM.lv intern.veik.es nopriecajos un iegadajos sho datoru samaksajot visu iekrato naudu.Pec divam dienam tam nojuka ekrans un dazhrez vispar nesledzas ieksha, es domaju tas tach nevar but ar jaunu datoru un zvaniju uz int.veikal.man skaidri un gaishi pateica griesties pec garantijas, man bij jaatprasas no darba jabrauc pasham ar savu transportu uz otru Rigas galu kur mani sagaidija nepieklajigs pienjemejs.Vinjsh teica ka datoru sutis uz lietuvu uz menesi parbaudishanai, iedomajaties es samaksaju 270 Ls par datoru bet vinja nav es palietoju divas dienas, es domaju ka vinjiem bij japiedava cits dators vai jarisina shi problema cilveciski.Vinji ir tiesha varda krapnieki neuzticieties shim internet veikalam jo ja jus tur kaut ko iegadajaties pastev iespeja ka pec paris dienam tas nokupes un jus paliksiet ar garu degunu labak izvelieties citu vietu kur iegadaties preci.Es griezishos Pateretaju aizsardziba un centishos sagadat vinjiem tik pat daudz nepatikam mirkjlu cik vinji ir sagadajushi man, cinieties par savam tiesibam jus droshi varat griezsties pateretaju aizsardziba jus tur izsklausis un centisies palidzet.

E Es 13.10.2010

Mīļais cilvēk! Pirmkārt - precei, iespējams, radusies kāda ražotāja radīta kļūme. Jebkurš veikals kas pārdod nepārbauda katru preci mēnešiem ilgi lai būtu pārliecināts, ka VISS strādā un, ka prece kalpos jums gadiem ilgi. Pērkot JEBKĀDU tehniku vienmēr pastāv risks, ka tā var būt brāķis. Ne jau šis konkrētais interneta veikals ir vainīgs vai jebkurš cits veikals. Tā vienkārši dzīvē notiek.
Saprotu jūsu bēdu un tiešām žēl, ka tā noticis, bet paldies dievam, ka šis interneta veikals piedāvā garantiju autorizētā servisā, jo cik gan nav dzirdēts, ka garantijas nav vispār. Un ko tad???
Saņemieties un gaidiet savu saremontēto preci! Un gan jau kalpos ilgi, ilgi!

č Čiu Riu 13.10.2010

Man bija tieši tāds pats gadijums kā tev, Artūr. Tikai man dators nesledzās pirmajā dienā, un dators bija pirkts par 900ls :) Protams es zvaniju uz interneta veikalu, lai noskaidrotu kur man saremontēs. Saremonteja un veljoprojam iet, jau gadus trīs vismaz :) Nevajag vainot veikalus par to ka pārdod preces, bet gan, šini gadijuma vajadzeja zvanīt pa tiešo ražotajam, tas ir ASUS :) un tur izčīkstēties, cik tev nabadziņam grūti.

J Juris 17.10.2010

Negudri tie kas pēr ASUS, kuriem Latvijā nav ne autorizētz serviss, ne arī pārstāvniecība! Pārdevējs te nav vainīgs - ne viņš tos aparātus saražo ne arī viņš var Tev ko garantēt!
Negudrs ir tas kas izvēlas pirkt ASUS iekārtu, kam garantijas laikā servisu veic Dievs vien zin kas un kā tālā Lietuvā (varbūt garāžā Loša ar "montirovku")!

T TasKuršLabākZina 13.01.2011

Pilnīgs sviests. Ne jau veikals ir vainīgs, ka ASUS datoriem nav servisa Latvijā. Priecājies, ka vismaz autorizētā servisā to darīja.
Gan čiu riu, gan Juris pateica jau visu kā ir. Ne veikala, ne tava vaina... Un neuzmanīgs izteikums, ka interneta veikals pie tā vainojams.

R r.ed 27.01.2011

Pēc 2 dienām tu bez jebkādiem paskaidrojumiem varēji to datoru nest atpakaļ uz veikalu un saņemt naudu.
Atceramies - 14dienu laikā, interneta veikalā iegādātu preci bez jebkāda iemesla var atgriezt un saņemt naudu atpakaļ. PTAC mājaslapā var palasīt likumus ;)

B bukarts 05.04.2011

Tādu internetveikalu- item.lb pirmo reizi dzirdu, tagad jau katrs pa 1, - Ls var uztaisīt firmu, salikt preces netā un baigi krutajs veikals- neiepērcieties nezināmos internetveikalos!

J JR 05.04.2011

Stulbs komentārs no Bukarta. Neviens bizness nav uzstellējams pa 1 latu! Pamēģini pats ko izveidot! Šādi spriež tikai tāds, kas pats neko nevar ne sasniegt ne izveidot! Šādi gudrinieki bija arī iepriekšējos gados - redzam kur tās 1-latnieku firmas palikušas!
Es šajā veikalā esmu iepircies - man patiešām patika veikala personāla attieksme un sniegtais serviss kopumā!
Vienreiz biju pie viņiem ar telefona servisa nepiecešamību un arī tur visu nostrādāja ļoti operatīvi, par visu savlaicīgi mani informējot, tai skaitā iedodot visu informāciju, kur aparāts tiek remontēts un pēc remonta izdodot visus ražotāja servisa papīrus! Ir ļoti patīkami zināt, ka krīzes laikā ir kompānija, kas arī par mazu naudiņu spēj parādīt uzmanību un pozitīvu attieksmi pret klientu!
Lai viņiem veicas ar darbiņiem! Un līdzko būs nepieciešamība ko iegādāties, noteikti došos pie viņiem atkal!