www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, nelaipns personāls

Itella - Slikts serviss, nelaipns personāls

14.12 sūtījums ienāca viņu noliktāvā un vairs ar to nekas nenotika pat līdz 19.12. - paka atradās šķirošana. Es zvanīju un interesējos kas ir ar paku, atbildēja ka gaidiet, tā var notikt ka ilgi reģistrē. Beidzot 19.12. Sūtījums bija reģistrēts un bija rakstīts ka piegāde var kavēties par vienu dienu. Labi, gaidīju varbūt tomēr to atvedis 20.12. , bet ne. 21.12. Zvanu viņiem ar jautājumu kad es beidzot saņemšu savu sūtījumu, man atbildēja ka pašlaik kurjeri iekrāvē sūtījumus un, ja līdz pusdienai es redzēšu sūtījuma izsekošanā, ka sūtījums nav iekrauts piegādei - es varu atbraukt pakaļ sūtījumam un apsolīja arī man pārzvanīt un pateikt kas ir ar sūtījumu. Protams, sūtījumu uz piegādi neatdeva un neviens man nepiezvanīja. Aizbraucu pati pakaļ sūtījumam, darbinieks izbrīnījās ka man pateica lai es braucu pati, ja sūtījumu nesagaidīšu un ļoti ilgi negribēja aiziet meklēt paku. Protams, aizejot pakaļ pakai, viņš to neatrāda un piedāvāja man atbraukt citu dienu vai gaidīt kad tomēr to piegādās. Es atteicos aiziet bez pakas, jo jau agrāk bija pie viņiem tā, ka paka it ka bija šķirošanā pie viņiem, bet patiesība paka bija vispār aizvesta cita pilsētā. Tad darbinieks aizgāja vēlreiz un jau atnāca ar citu darbinieci, kura Saka bļaut, ka pue viņiem ir daudz paku un tagad neviens neatradīs manu un nemeklēs. Es viņai pateicu par iepriekšējo pieredzi, uz ko viņa man rupji atbildēja, ka runa nav par citiem gadījumiem pie viņiem ar sūtījumiem. Es neklausījos to rupjo sievieti, kurai sejā bija droši vien puse no iepakojuma ar tonālo krēmu, un vienkārši aizgāju. Tajā laika kad biju pie viņiem, nāxa arī citi klienti, kurus darbinieki pat negribēja apkalpot, lūdza viens otru to izdarīt, bet paši neko nebija darījuši tajā laika. Vienkārši pati briesmīgāka apkalpošana un kompānija. Un nav iespējams sazvanīt administrāciju arī.

Papildināts I.P. 23.12.2022

Jau trešo dienu sutijumu vēl “meklē”, droši vien paka jau atkal pazaudēta, bet atzīties viņi negrib. Administrāciju sazvanīt nav iespējams vispār, uzzināt kādus vadības kontaktus arī nav iespējams. Klientu apkalpošanas “speciālisti” saka tikai ka paku meklēs un ar to viss. Kopš 19.12.sūtījumā izsekošanas statuss ir ka sūtījums var kavēties par vienu dienu, nu jau ir 23.12., bet sūtījumā nav un nekādas informācijas par to arī.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 27.12.2022

Cien. Klient,
Lūdzu atvainojiet par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot sūtījuma numuru un īsi aprakstot situāciju uz e-pasta adresi [email protected], vai arī lūdzu uzrakstiet uz Facebook Messenger- Smartpost Latvija.

Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

I

Komentāri (4)

Good Intentions 21.12.2022

Atkārtošos, ka itella un venipak labāk neizmantot.

I I.P. 21.12.2022

Es ļoti gribētu nekad neizmantot Itella, bet manus pasūtījumus no BestSecret piegādā no turienes uz Latviju tikai ar Itella starpniecību un arī Vācijas pasts piegādā šeit ar to pašu 🤦‍♀️

B Baiba Krūmiņa 29.12.2022

Par Itella identiska situácija. Paku diemzél nedabūsiet. Liekas, ka pakas paņem paši, manéjás saturu kádi citi suņi laimígi saņéma Ziemassvétkos. Zél tikai pašus pakas sūtītájus , kam tádu zábaku dél jáatgriez nauda, jo paka lídz Rígai nonáca. Parūpésimies, lai PTAC vai Policija šos zagļus paņem pie dziesmas. Saprastu, ja tas būtu viens sūtījums, ne 300+, un tie ir tikai tie, kas minéti šeit.

I I.P. 29.12.2022

Es savu paku beidzot saņemu. Es vienkārši viņiem pateicu ka pēc 5 dienām, kad paku varēs uzskatīt par nozaudēto, viņiem vienkārši nāksies kompensēt man ļoti lielu summu par šo paku un ka brīnums, tajā paša dienā paka tika atrasta un es varēju tai braukt pakaļ.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes