www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss. Krāpšana

Itella - Slikts serviss. Krāpšana

Nav iespējams saņemt sūtījumu. Uz norādītajiem tālr. Nr. Neatbild, kā arī uz e-pastu netiek sniegta atbilde. Sūtījumu gaidu no 10.02.2017. Saņemtā info vēstule ir melīgi norādīts fakts, kad piegādes adresē neviens nebija. Ēkai tiek veikta video novērošana, kurā netika fiksēts kurjers, jo tads nemaz neieradās.

I

M Marmara 20.02.2017

Tā ir viņu shēma - ielādē sūtījumu transportā un uzreiz reģistrē, ka klientu nav izdevis sastapt. Manā gadījumā tas notika trīs minūtes pēc iekraušanas mašīnā. Un es nedzīvoju tuvu viņu noliktavai, pa ne Rīgai tuvu... Sazvanīt viņus nevar. Man izdevās pēc nedēļas sagaidīt atbildi e-pastā, ka rīt būs kurjers klāt. Es, protams, gaidu, bet apzinos, ka varu arī nesagaidīt un pamazām sākt naudas atgūšanas procesu.

M Marmara 21.02.2017

Solītā rītdiena iet uz beigām. Sēžu un nekustu ne no vietas, lai itellas vārīgo kurjeru nepalaistu garām...

M Marmara 22.02.2017

Ja nu kādam interesē - nē, kurjers nezvanīja un neieradās. Tas ir ārprāts, ka šāds uzņēmums drīkst darboties! Esmu ārkārtīgi sašutusi!