www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Sliktākais piegādes pakalpojums Latvijā un eiropā. Viņi hroniski pārkāpj piegādes termiņus un vietu, jo vadās tikai pēc savām ne pārāk plašajām iespējām. Diemžēl ar šī uzņēmuma starpniecību tiek piegādātas preces arī dažiem populāriem interneta veikaliem. Jau trešo pasūtījumu pēc kārtas piegādā ar 20 - 30 dienu termiņu no pasūtījuma saņemšanas dienas. Un pasūtījums tiek veikts pakomātos, kur tas ir izdevīgi tikai uzņēmumam - tad tuvākajā pakomātā līdz pasūtījumā norādītajai adresei nav vietu; tad pasūtījuma lielums (liels) neļauj viņiem piegādāt uz tuvākajiem piegādes punktiem.
Mana personīgā cilvēku aptauja, kuriem arī nākas izmantot viņu pakalpojumus, parādīja, ka neapmierinātie ar viņu pakalpojumiem ir gandrīz 90%, bet biežāk viņi dodas saņemt pasūtījumu tur, kur tas tika veikts, lai nebūtu jāsazinās ar šo "skandalozo un neprofesionālo uzņēmumu". Žēl, ka šādi uzņēmumi ieņem ievērojamu tirgus daļu, jo slēdz līgumus ar ārvalstu kompānijām, un viņiem klienti Latvijā ir vienalga. Pretīgs serviss!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 20.08.2023

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

G Ghost man 20.08.2023

nezinu par ko sūdzies, tas ir starptautisks uzņēmums, protams kad liks kur ir vairāk vietas priekš sūtijuma. Raksti viņiem personīgi kur lasīs nevis šeit :)