www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Pasūtīju preces, no Zalando.lv

Sūtījumam vajadzēja atnākt 4 dienu laikā, kad sūtījums nebija atnācis gandrīz 2 nedēļas izlēmu sazināties ar Itella.

Gribēju noskaidrot, kad tiks piegādāts mans sūtijums. Itella pārstāvis atvainojās un teica, ka sūtījums tiks izsūtīts nākošajā dienā. Protams, neatnāca.

Atkal sazinājos ar Itella, viņi teica, ka sūtījumu nosūtīšot ar kurjeru, lai nosūtu viņiem savu adresi.
Neatnāca!

Izsekojot paku Itella majaslapā uzrādās, ka piegādes laiks ir saskaņots ar saņēmēju, vairākas reizes, bet ar mani neviens nav sazinājies!

Ir pagājušas 3 nedēļas, 4 dienu vietā! Itella vairs neatbild un es joprojām neesmu saņēmis savu sūtījumu.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 10.11.2021

Cien. Klient,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.

Informējam, ka, sakarā ar lieliem sūtījuma apjomiem, piegādes, diemžēl, var kavēties.

Ļoti atvainojamies, ka neesam snieguši atbildi.

Mēs labprāt palīdzētu atrisināt Jūsu situāciju, tādēļ lūdzu uzrakstiet mums atkārtoti uz [email protected] vai arī uzrakstiet privāti ziņu uz "Smartpost Latvija" Facebook lapu, lai mēs varētu pārbaudīt, kas ir atgadījies ar Jūsu sūtījumu.

Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

P

S SenyoraSS 09.11.2021

Šajā periodā visam noliktavam ir šausmas ar tiem pakam. Viņi atnāk ļoti lielājos apjomos un fiziski nereāli ir visu paspet piegādāt klientiem. Tikai vienīgais Zalando atnāk dažiem tukstošiem, ko jau par citiem veikaliem un tml. Arī nav pietiekoši daudz mašinu/kurjeru un laika, lai katram individuāli piegadāt vienīgu paciņu.
Nekā personīga, vienkarši esiet sapratīgi. Tadu klientu kā Jūs ļoti daudz. Un visiem vajag

A Andris Klingeris 20.11.2021

Ir liels bezdarbs,pienemt papildus stadniekus,kurjerus

ю Юлия Исакова 24.11.2021

То же самое! В итоге посылка вообще потеряна. Так же писали ерунду постоянно, то товар на границе Эстонии в сортировочном пункте)))) Какой границе?))) Потом вижу уже, что посылка зарегистрирована в Латвии, пишу им, мне ответ не верьте этому, у нас ее еще нет)))) В итоге вместо обещанных 3-5 дней доставки, мне не доставили вообще.
Согласна с тем, что сейчас перезагруз, я и ждала 2-3 недели вместо 2-5 дней обещанных. Потом уже мне вернули деньги, спасибо за честность продавцу. А Itella разочаровала очень!