www.sudzibas.lv Itella Piegādes laiki

Itella - Piegādes laiki

Neiespējami saskaņot piegādes laiku. Vakar (darba diena, ko esmu ieplānojusi darbam) plkst. 8.30 saņemu īsziņu par to, ka piegāde būs 8.30-10.30, pēc minūtes zvana kurjers, ka viņš jau tūlīt klāt (ļoti laicīgi pabrīdināja - 1 minūte man nav pietiekoši, lai ieplānotu būšanu mājās pirmdienā) . Paskaidroju, ka pašreiz nevaru, sarunājām uz šodienu piegādi. No rīta saņemu īsziņu, ka piegāde būs 14.30-16.30. Ok! Laicīgi plkst. 12.30 jau esmu mājās (speciāli atprasījos no darba) , konstatēju neatbildētu zvanu no kurjera. Cenšos pārzvanīt, bet nomet klausuli, uzrakstu īsziņu, uz ko arī atbildi nesaņemu. Gaidu līdz plkst. 18.00, lai secinātu, ka ticamāk piegādes nebūs. Nu varbūt var kaut kā pabrīdināt? Vai man tiešām jāņem atvaļinājums un tas jānosēž mājās, lai saņemtu ilgi gaidīto paciņu? Tiešām 2 h pirms un pēc nav pietiekošs laika intervāls, lai tajā ietilptu, un ja nav, tad vismaz dotu par to ziņu?

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 19.07.2023

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

P Priedniece Daina 19.07.2023

Nu itella ..vot tas ir drausmas ne kurjers.. tādiem ko uzticet piegādāt ir ar garantiju saņemt aplauzienu.. nervi būs beigti,kamēr tiksiet pie paciņas.. ja tiksiet..
Interesants kantoris ar interesantu apkalpošanas politiku.. no operas.. "izmantojot mūsu pakalpjumus..mēs noteikti..nepiegādāsim..laicīgi"..
Apbrīnojami,ka vēl tāds pritons pastāv..

Bet citu piegadataju nav? Tikai viens? Vai Omniva neder?