www.sudzibas.lv Itella Ļoti slikts serviss

Itella - Ļoti slikts serviss

Sūtījums no Dānijas. Tika izsūtīts 27. Novembrî, pacietīgi gaidīju 2,3,4 nedēļas.. Sāku meklēt savu noklīdušo sūtījumu, telefoniski itella nav sasniedzama. Aizsūtot ziņu epastā, tiek konstatēts, ka nav pievienots saņēmēja telefona numurs un nav iespējams nodot sūtījumu. Risinām situāciju, aizsūtu tel. Nr. , saņēmu atbildi - sūtījums tiks piegādās dažu dienu laikā. Ok, visādi gadās…pēc gandrīz 2 nedēļu gaidīšanas, sazinoties ar Itella, secinājums, ka sūtījums ir atgriezts atpakaļ uz izsūtīšanas valsti, telefona numurs ir pievienots pārāk vēlu un par atkārtotu sūtīšanu protams, maksā klients. Lieki pieminēt, ka šo 6 nedēļu laikā itella nekādīgi nesazinājās ne ar saņēmēju, ne ar sūtītāju.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 12.01.2022

Cien. Vanesa,

Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.

Lūdzam Jūs pievērst uzmanību - veicot sūtījumus no interneta veikaliem. Lūdzam pārliecināties, vai ir norādīts pareizs telefona numurs, kā arī vairākās interneta veikalu platformās ir speciāli nepieciešams sniegt piekrišanu nodot savu kontaktinformāciju piegādes izsekošanas vajadzībām. Lūdzam iepazīties ar detalizētu aprakstu mūsu mājas lapā - https://itella.lv/jaunumi/ka-noformet-pasutijumu-bestsecret/
Diemžēl, ja telefona numurs ir nepareizs vai arī nav norādīts, tad sūtījuma piegādes mēģinājums var būt neveiksmīgs un sūtījums pēc noteiktā dienu skaita tiek atgriezts nosūtītājam.
Lielu sūtījuma apjomu rezultātā mūsu Zvanu Centra speciālistiem ne vienmēr izdodas apturēt sūtījuma atgriešanu - lūdzu, atvainojiet, ja esam snieguši neprecīzu informāciju.

Ja vēl kā varam palīdzēt, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

V

Komentāri (2)

Good Intentions 12.01.2022

Itella ir Itella - nekas labs, bet numurs ir jāpievieno.

V Vanesa 13.01.2022

Noskaidroju no sūtītāja puses, ka visa kontaktinformàcija tika pievienota jau izsūtīšanas brīdī.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes