www.sudzibas.lv Itella Ļoti slikts serviss

Itella - Ļoti slikts serviss

Saskaņā ar mājas lapā pieejamo informāciju mana paciņa no Vācijas (ch517645661de) 30.06.2020 plkst. 09: 43 ir ievietota piegādes transportlīdzeklī. 30.06.2020 18: 38 ir ieraksts, ka "traucējošu ārēju apstākļu rezultātā saņēmēja adresē sūtījumu piegādāt nebija iespējams. Šāds traucējošs apstāklis var būt, piemēram, slēgtas pirmā stāva durvis. " nopietni? Man neviens nav ne zvanījis, ne sūtijis īsziņu vai e-pastu par to, ka 30. Jūnijā tiks piegādāts sūtījums. Arī piegādes brīdī neviens nav uzskatījis par vajadzīgu zvanīt. Vai arī uzņēmums/darbinieks melo... Uz telefona zvaniem neatbild, uz klientiem domāto epastu ir atbilde "paldies, jūsu e-pasts ir saņemts!
Mēs noteikti atbildēsim jums iespējami ātrā laikā, tomēr lūdzam jūsu sapratni, ja mūsu atbilde aizkavējas sakarā ar liela apjoma pieprasījumu saņemšanu pēcsvētku periodā. Īpaši steidzamu jautājumu gadījumā lūdzam jūs sazināties ar mums, zvanot pa tālr. +371 67815914 " diez kā lai es piezvanu, ja viņi neceļ telefonu!

01.07.2020

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 02.07.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Mēs parbaudīsim situāciju un sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

A

M marupePiegade356 07.07.2020

Tieši tāda pati situācija. Saskaņā ar manā epastā pieejamo informāciju, mana paciņa no Vācijas 06.07.2020 plkst. 08:37 ir ievietota piegādes transportlīdzeklī. 06.07.2020 13:32 ir ieraksts, ka "traucējošu ārēju apstākļu rezultātā saņēmēja adresē sūtījumu piegādāt nebija iespējams.
Vai kurjers nevarēja ienākt pa vārtiem un piezvanīt pie durvīm? adrese taču norādīta, biju mājās. pie tam 06.07.2020 nesaņēmu nekādu ziņu par to, ka gaidāma piegāde!? zvanīju uz itellu, lai moskaidrotu paciņas atrašanās vietu. tur pateica, ka jāpagaida, atzvanīšot. atzvanīja gandrīz pēc stundas un pateica, ka diemžēl nevarot sazvanīt kurjeru... piegāde būšot tikai 8.07.20