S sintija 09.02.2007

sudigs internets. nesadarbojaties ar viniem , jo ta bus tikai veja izmesta nauda!

J Jevgēnija 01.04.2007

pilniigi lohi vinji ir. man jau menesi chakareejaas internets

J janis 06.04.2007

meesli kautkaadi !!!!! nevienam neiesaku. apkalposhana ir suuds, aatrums ir suuds ! liigumaa rakstiits download aatrums no 128 liidz 256 kb/s download aatrums jau taads ir bet upload ir vai nu vispaar naw vai 20 kb/s!!!!!!! blje un par to suuda aatrumu jaamaksaa 15 lati meenesii!!!!!!! normaaliem provaideriem ir kadi 3 mb/s un kaadi 10 lati meenesii!!!!! pagaidaam cita interneta iespeejas naw bet kad buus 10000% mainiishu. Neiesaku nevienam buut vinju klientiem!

J Jana 19.01.2011

Esmu dziļos laukos un man i-nets strādā, tik aparatūra sākumā bija dārgāka, bet toties viss ir oki doki, ja tik elektrība nepazūt, bet tā jau 5 gadi nesūdzos pilnīgi negrama'. Droši vien kā maksā tā stradā.