www.sudzibas.lv IT Consalting Maldīga citu uzņēmumu vērtēšana

IT Consalting - Maldīga citu uzņēmumu vērtēšana

IT Consalting, kas tas tāds ir?
Esam saņēmuši sliktu novērtējumu no šī uzņēmuma vai "feika",
kas mēģina pazemināt citu uzņēmumu reitingu google business lapās.
Vai arī kāds konkurents, kas mēģina paslēpties aiz šī "IT Consalting" nosaukuma.
Negatīvi novērtēja arī mūsu sadarbības partnerus. Šis "IT Consalting" ir tukša vieta,
kas nav pat ieradies un saņēmis pakalpojumu no mums un mūsu sadarbības partneriem,
bet vērtē negatīvi. Vērtējumam nav nekāda sakara ar realitāti.
Vērtētās ir mājaslapas Latvijā, Anglijā un Nepālā, tāda sajūta, ka šis "IT Consalting" remontējis datorus visā pasaulē.
"IT Consalting" izskatās dzenas pakaļ punktiem un ļīmeņiem, ko piedāvā google, neņemot vērā REĀLI saņemto pakalpojumu.

I

До бесконечности пока не ответите за причинённый вред всем, и надеяться на фэйк аккаунт вам точно не придётся уважаемые распространители непонятно чего. Par jusu planiem organizet kopa ar darbnicam to ko jus vel nesaprotat ir kriminal lieta. Pa reklamas kampanas organizesanu tas vispar jusu darbnicu slegs. Un musu darbinieki neliek feikus ka jusu. Статья 157. Клевета умышленное распространение заведомо ложных, позорящих другое лицо измышлений в напечатанном или иным образом размноженном сочинении, а также устно, если это совершено публично (клевета) , наказывается штрафом в размере до шестидесяти минимальных месячных заработных плат". Закон принят в саэйме 12 июня 2003 года. Jus atbildat par to ko izdarijat nevis par kaut kadu konkurenci nedod cekus, detaljas ir no salietem telefoniem, saubas ka professionali pielaus tadu detaju tirdzniecibu un uzstadisanu. Veiksmi pareizaja darba. Uz batareju kura ir fotografija neizdeva ceku, jau ir cilveka pirceja oficialajs paskajdrojums. Un parbaudit vid to var bez problemam. Veiksmi kungi, jums bija 3 nedelas lai pieverstu uzmanibu savam darbam. Ja nebutu batarejas defekta tad viss budu veiksmigi. Ekspertize no sapakota maisina. Nav ko teikt. Pasi no salauztam telefoniem pakojat? Ekspertizes - tad viss redzams pielikuma. Atzinumu no cilveka kuram jus pardevat nodota attiecīgajā jomā kompetentai struktūrvienībai uz jusu darbibu pamatiem ir jau oficiala lieta. Un mes neesam nekads datamarket nevajag piesaistit reklamu jusu darbiem. Un par pedejo menesi jums ir parak daudz labas atzimes neka par visu laiku. Uzreiz kvalitati uzlabojat? Vai paradit dokumentus kur jus jusuprat neesat vainigi? - bez problemam un vinus ir vairak neka 50... Par menesi jums ir 34 pozitivas atsauksmes, un pa visu jusu laiku uz tirgus jums ir 90... Un kurs tagad taisa google smadzenes? Jus atbildesiet ne pa kvalitati par kuru nav vardu bet par jusu pretlikumigiem darijumiem lieta nodota attiecīgajā jomā kompetentai struktūrvienībai. Uz fotografijam redzams jusu tirdzniecibas kvalitate. Prece neatbilst prasibam! Вы присваиваете свои фейковые аккаунты тем кому всё равно на то какой у вас рейтинг.