www.sudzibas.lv Islande hotel Neadekvāti darba apstākļi

Islande hotel - Neadekvāti darba apstākļi

Mīļie draugi,

Vēlos brīdināt tos, kuri grasās strādāt šajā iestādē, precīzāk oficianta amatā. Strādāju šajā iestādē pāris mēnešus un atskārtu to , ka savā, diezgan plašajā, darba pieredzē nekad neko tādu nebiju piedzīvojis. Vadība ir šausmīga, izturas pret darbiniekiem kā pret suņiem, gandrīz katru dienu uz darbiniekiem tiek sakliegts par dažādiem niekiem. Jāstrādā ir ļoti smagi. Ir dienas, kad jāstrādā no 6.00-24.00 bez pārtraukuma(ja neskaita pusdienu pārtraukumu, kas ir 13.00), kas ir 18h !!! dienā(kas ir nelikumīgi), kas var turpināties vairākas dienas pēc kārtas. Un, ja tev trešajā dienā pazūd smaids no sejas, tad tiek izteikti pārmetumi no virsoficiantiem. Grafiks tiek mainīts katru dienu, kaut gan līgumā norādīts, ka grafiks tiek sastādīts uz mēnesi. Tātad, ja gribi ko ieplānot, vari aizmirst, jo tu strādā Islande hotel un acīmredzot arī dzīvo tikai priekš Islande hotel. Vari aizmirst par personīgo dzīvi, jo nekam citam neatliek laika. Vadība par jauniņajiem izsaka nejaukas piezīmes pārējiem darbiniekiem, bet pašam darbiniekam neko nesaka.
maksā ļoti maz, kapeikas par tik smagu darbu. Vidēji 150ls mēnesī.
Un pats galvenais, ka notiek krāpšana. Nesamaksāt algu par nostrādātajām stundām ir nieks. Ja, protams, piedraud ar sūdzību darba inspekcijai un ej skaidroties kas par lietu, tad, protams, tiek samaksāts. Ja tomēr izlemjat tur iet strādāt, esiet esiet piesardzīgi ar Dimitriju(žurka ) . Nevienam nenovēlu strādāt Islande hotel..

T topatu 29.10.2013

man bija tur prakse, bezmaksi nostradaaju 8 st dienaa, kolektiivs ir sausmigs, reibigs, kaa es atceros tur bij divas supervaizere Tamara un Dace

B batman 05.12.2013

Linda, nomierinies! :D

о обними_кота 30.03.2014

как хорошо, что не пошла туда барменом)