www.sudzibas.lv Isida Sabojātās kāzas

Isida SIA - Sabojātās kāzas

Nekad nerīkojiet nakādus pasākumus šaja iestāde!!! Ja protams negribāt sabojāt sev svētkus, mums tos sabojāja un ne jau dzimšanas dienu, bet kāzas. Runa iet par galda kvalitāti! Mūs apmānīja pa pilno programmu! Samaksājām 17 ls no cilvēka, bet galds izskatījās - 8 ls no cilvēka. Par kāzu galdu to protams nosaukt nevarēta. Paplates vietā ( ar dārzeņiem skaisti sagrieztiem, gaļiņu, zivim un tt) bija mazi šķīvīši ar nesaprotamo saturu un daudzumu) vairāk jau bija neērti viesu priekša, bet arī naudiņas bija protams žēl, par to naudu, ko mēs samaksājām vajadzēja būt tadam galdam... Ne jau pirmo reiz banketu pasūtījām.Ļoti niesakam rīkot sev a. Keldišā 34 sia isida nekādus svetkus. Mums nozīmīgāka diena mūsu dzīvē tika sabojāta. Negribētos lai vēl kādām ta notiktu!!!

U

J juris 21.07.2009

njā, žēl gan, tāpēc vajadzēja kādam no savējiem uzraudzīt visu to padarīšanu.

U user 22.07.2009

Mēs arī pirms 1.5 nedēļas svinējam kāzas Isidā - galds bija superīgs, ēdamais pat palika pāri! Bija gan kārstais, gan salāti, gan lielās paplates ar sieru/gaļu/augļiem, gan lavaša ruletes - tā kā izrunājām sīkumos un pierakstījām pirms pasākuma. Varbūt Jūs nebijāt konkrēti norunājuši par paplašu lielumu (viņiem ir gan lielās, gan mazās) un visu parējo? Žēl ka Jums tā nepaveicās Jūsu svarīgākajā dienā...

M Mārīte 16.08.2009

Vispār jau par 15 Ls uz divām dienām nevar ne uz ko cerēt mūsdienās. Tas ir par maz. Tāpēc nekā aizvainojoša uzņēmumam. Tiešām vajadzēja visu iepriekš kārtīgāk izrunāt, kas par ko un kāpēc, lai vēlāk nebūtu aizvainojumu vienam pret otru.

J JELENA 17.08.2009

1.Galds bija nevis 15 Ls, bet 17Ls
2.Pasākums bija 1 vakaru. No 18.00 līdz 3.00 naktī un vēl no 12.00 līdz 3.00 samaksājām 90. Ls
3.Ēdienkarti izrūnājām kārtīgi, kā arī visu pārējo
4. Tapat neko neviens neraksta, mums ļoti gribētos lai mūsu atsauksmes būtu pozitīvas. Vienkārši satikam nekārtīgus cilvēkus!

N NePedagogs 17.08.2009

Rīkoja mums kafijas pauzi, neko sliktu teikt nevaru. Viss, kas bija iepriekš runāts, viss tas arī bija. Tā kā viss ok, cena atbilst kvalitātei