www.sudzibas.lv Isida ķīmiskā tīrīšana

Isida - ķīmiskā tīrīšana

Tika iegādāts pakalpojuma kupons automašīnas ķīmiskā tīrīšana. Kuponā norādīts ķīmiskās tīrīšanas laiks- 5 stundas. Tā kā auto, attiecīgajā vakarā bija nepieciešams lietot, pakalpojums tika pieteikts 8:00. Konkrētajā laikā un vietā nebija sastopams neviens darbinieks. Nācās gaidīt pusstundu līdz parādījās kāds, kurš norādīja, kur mašīnu atstāt, kā arī paziņoja, ka auto tīrīšana sāksies ne agrāk kā 10:00. Pēc ilgas skaidrošanās, nenoskaidrota amata darbinieks nosolījās, ka plkst. 16:00 mašīna būs iztīrīta un gatava lietošanai. Plkst. 18:30 (pieņemot, ka vismaz 2 stundu laiks būs pietiekams, lai tiešām viss būtu padarīts), ierodoties tīrītavā, šoks liels- mašīna tikai tikko sākta tīrīt, uz komentāriem no uzņēmuma "brigadiera" tika saņemta tikai atbilde, ka " "džeki" jau strādājot, gan jau drīz būs kārtībā. Vienkārši pirms tam nebija laika" .
Kuponā norādītā cena ar 50% atlaidi- 25 Ls. Pirms tīrīšanas kasē, nezinot, ka tiks izmantots jau nopirktais kupons- tika uzrakstīts rēķins, kurš par pilno auto ķīmisko tīrīšanu kopā izmaksā 39 Ls.
Acīmredzot, arī matemātika, tāpat kā primitīva, pieklājīga sazināšanās ir pilnīgi sveša lieta.
Piredze pilnīgi noteikti negatīva. Mašīna tika atdota pilnīgi mitriem sēdekļiem, vietām neiztīrīta, kā arī sabojātu plānoto vakaru...

A

Komentāri (1)

E elina 10.09.2011

Pieredze līdzīga ar šo uzņēmumu - nerēķinās ar klienta laiku un ļoti slikta darbinieku attieksme pret klientu! Kā arī pats pakalpojums netika veikts pietiekami kvalitatīvi - vietām palika pleķi, kurus nācās tīrīt pašai un ar "parasto" līdzekli tas tika izdarīts visai veiksmīgi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes