www.sudzibas.lv Isida galda uzklāšanas kvalitāe

Isida - galda uzklāšanas kvalitāe

Brālim divas nedēļas atpakaļ bij kāzas šajā banketu zālē.... nu ko mēs varam pateikt, pirmkārt jaunlaulāto vecākiem un pārējiem kam bij uz šķīvja vista, viņa bij veca un pat smirdēja, otrkārt uz galda nebij gandrīz nekā, mēs visi...pīlnīgi visi aizgājām no turienēs gribot ēst, jo kas tur un bij garšīgs tas bij domāts sešiem cilvēkiem nevis 50. Un vel par personālu...oficiante gaiša meitene ar īsiem matiem neko nedarija tikaj staigāja ar četrstūrāinu ģīmi un stāstija ka jau trešo nakti strādā, tāpēc viņa neko nevāks no galda. Vel gribu pastāstīt par zagšanu. Mēs stāvējām pīpējām ārā pie mēlnās ieejas un re kāda glezna..... iet āra jauns puisis ar dzelža ratiem kā Rimi un Maximā pilniem līdz griestiem produktim un konkrēti mūsu šņabi (mums šņabis bij pasūtīt, tāda Latvijā pat nav). Un vel paņēma divas reizes pa 30Ls par vienrēzējām kastītēm. Mans tētis viņiem samaksāja un kad viņš aizgāja viņi piegāja pie brāļa ( tas bij jaunlaulātais) un paņēma vel reiz to pašu summu , bet šo reiz iedodot čeku. Nevienam neiesaku, kāzas bij sabojātas