www.sudzibas.lv ISA Nejss За невыплату выполненой работы

ISA Nejss - За невыплату выполненой работы

ISA'' Nejss'' Registracijas nemurs 55403038821 После выполненой работы не выплатели деньги, заблокировали номера, без каких либо ответов, водят вокруг до около работников, при этом не выплачиваю зарплату, место нахождение данных объектов.
Vecumnieku novada domes ekas rekonstrukcija rigas iela 25.
Salacgriva novads ainazi pamatsskola.
Balvu novads vilakas pagasts vilakas brivdabas estrade.
Данное лицо arturs liepins 22423774 каждый раз одни обещания.

R

A Aivars7723 24.10.2019

Sveiks robert,
kaut gan esi pazīstams kā Rūdolfs Rubens. Kāpēc slēpies aiz izdomāta vārda Roberts gan rakstot sūdzības gan uzdodoties citiem ar šādu vārdu? Ko tu te sūdzies, ja pats savus strādniekus esi apkrāpis un uzmetis. Atceries kā brigadiera statusā nesamaksāji diviem saviem kolēģiem par demontāžas darbiem objektā, kaut gan tev tika izmaksāta visai brigādei paredzētā nauda? Aiz tevis velkas ļoti daudz dažādu "varoņdarbu". Esi aizmirsis visus tos objektus, kur esi sastrādājis brāķi? Atceries kā tu man objektā trepes uztaisīji, kuras pēc tevis vajadzēja pilnībā pārbūvēt? Vai par to darbu nav samaksāts? Tu par to naudu prasi? Tā ka, ja esi gatavs runāt par savu nesaņemto naudu, tad lūdzu droši zvani un visu noskaidrosim. Aivars t. 24667475