www.sudzibas.lv Irve Slikts serviss

IRVE - Slikts serviss

Mana dūnu jaka tika sabojāta... Izrauts caurums priekšā un visām pogām apkārt neilons apdauzīts saraustīts... Dūnas nāk laukā... Man nekad veļas mašīnā mazgājot tā nav gadījies... Nekad
... Jautājums kādos grādos Irve mazgā? 90 t c? Uzrakstīju un iesniedzu sūdzību, bet sieviete, kura pieņēma jau uzreiz man pajautāja ko es gribu un ka varu necerēt uz kompensāciju, ļoti uzmundrinoša apkalpošana. Jaka bija dārga un pat 10 kārtīga tīrīšanas kompensācija nesegtu jakas izmaksas... Gaidīšu ziņu no Irves... Gribu redzēt kā risināts tiks mans gadījums.

05.12.2020

B baltmaize 06.12.2020

Es tagad tikai veļasmašīnā mazgāju un viss perfekti, katru reizi kad aizvedu uz ķīmisko bija kaut kādas šaizes.

A Agnese Skrundeniece 06.12.2020

Diemžèl cerēju ka viņu serviss ir labs uz ko paļauties, tagad lasu atsauksmes un saprotu ka mana kļūda bija neizlasīt pirms 🙂 jaka bija ļoti skaista ... 😑 un man tiešām ir ļoti nepatīkami, ne jaka ne nauda... un pēc komentāriem saprotu ka nav arī neko īsti pretīmnākoša kompānija Irve nav