www.sudzibas.lv Irve Rupja apkalpošana, netīrs apģērbs atpakaļ

IRVE - Rupja apkalpošana, netīrs apģērbs atpakaļ

Nodevam uz ķīmisko tīrītavu uzvalku un baltu kreklu. Pie saņemšanas pamanījām, ka manžetes nemaz nav iztīrītas un uzvalka bikses tikai ar pirkstu uzrādītā vietā.. Sieviete, kura apkalpoja demonstratīvi sāka līmēt cenuzīmju uzlīmes uz vietas kuras jāiztīrakuz dārgām biksēm). Par kreklu ar pirkstu bakstīja, ka ir uzrakstīts, ka nav garantijas, ka netiks bojāts krekls, bet pie pieņemšanas tas netika teikts. Turēju rokās kreklu rādot, ka vismaz parasti izmazgājot to, vismaz šiem traipiem bija jāpazūd, sieviete ar netīrām rokām (pirms tam laikam ēda un izejot mūsu priekšā ar roku noslaucīja muti) sāka raut man no rokām MANU kreklu! Uz maniem aizrādījumiem gandrīz nereaģēja, piebildot, ka darbinieki neko ar to kreklu tā vai tā nedarīs.. Uzrakstījām pieprasījumu vai nu uz tīro kreklu vai uz naudas atgriešanu! Labi bikses pieņēma atpakaļ, bet ja man noteiktajā dienā tas būtu nepieciešams un ko tad darīt, ja drēbes netika iztīrītas, bet nauda paņemta. Pirms tam vedu vīra vējaku nomainīt rāvējslēdzēju.. Tā pati sieviete darbiniece sāka stāstīt, ka tik netīru apģērbu nepieņem(kaut kas tas bija tīrīts pirms nest uz irve), tad vēl skaloja smadzenes ka jāliek dzelzs rāvējslēdzēju, kaut gan bija pateikts, ka nepieciešams plastmasas MŪSU ērtībām. Paskatoties uz rāvējslēdzēju sāka bļaut, ka ak dievs kā puisis sakāvies, ka ir izrauts rāvējslēdzējs.. Nodomāju, ka nav viņas darīšana, bet tomēr padkaidroju, ka nācās trijiem cilvēkiem raut, lai puisis varētu izkļūt no vējjakas. Nepaspēju attiet no letes, kad darbiniece citai klientei sāk uz visu Maximu stāstīt, ka re kur tās meitenes puisis tā sakāvās, tā sakavās ka re kur kā izrauts viss. Vai tas ir normāli?

V

Komentāri (1)

F FILL 06.04.2019
Не очистили вообще!

Отдал осенне-весеннюю куртку с парой масляных пятен, сказали что совсем скорее не уберут но лучше будет 100%! В итоге взяли деньги а результата НИКАКОГО вообще... вот и здавай после этого...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes