www.sudzibas.lv Irve Pavirša apavu labošana

IRVE - Pavirša apavu labošana

Pirms rudens sezonas aiznesu zābakus uz Irves Spices filiāli, lai tiem nomainītu padilušās papēžu zoles. Pasūtījumu pieņēma, un teica, ka kad būs gatavs-zvanīs. Solītais laiks bija 4 darba dienas, kas jau tā likās daudz.
Pēc nedēļas, kad gāju apaviem pakaļ, teicu, ka ceru, ka ir gatavi, jo zvanu joprojām neesmu saņēmusi. Atbilde skanēja: "Tā varētu būt!"...
Arī cena no soītajiem 8 eiro bija pakāpusies līdz 12- pa 50%.
Atgriežoties mājās secināju, ka apavi ir pilni ar gumijas skaidām un nav pārliecības, ka papēža garums un taisnums ir tāds pats, kāds bija pirms tam.

30.09.2019

N Noboby 30.09.2019

Es jau biju gaidījis kad mūsu slavenais Tītars rakstīs ka pati vainīga ka staigā ar apaviem un tad nebūs zoles kam nodilt

D Dace Pētersone 04.10.2019

Labdien, @Irve atvainojas klientei par sagādātajām neērtībām! Lai varam izmeklēt šo lietu un piedāvāt kādu risinājumu, būtu labi noskaidrot datumu, kad pasūtījums nodots, kā arī, ja ir saglabājies, kvīts numuru. Būsim pateicīgi, ja šo informāciju, kā arī savu tālruni vai e-pasta adresi nosūtīsiet uz [slēpt]@irve.lv