www.sudzibas.lv Irve Sabojāts apgērbs

Irve ķīmiskā tīrītava - Sabojāts apgērbs

Aiznesu iztīrī itāļu dizainera kokvilnas žaketīti kur vēl, ja ne uz irvi, jo līdz šim viss ko nodevu tīrīt šai kompānijai atgriezās ok. Man atdeva bezkrāsainu žaketi, paskaidroja, ka esot mazgājuši, jo to paredz ražotāja instrukcija, tas, ka nogājusi krāsa - esot ražotāja vaina. Jāatzīst, ka tīrīšanas instrukcijā bija norāde mazgāt 30 grādu t. Ja apģērbam būtu tendence zaudēt krāsu, vasarā, lietus laikā būtu to noteikti pamanījusi, pieļauju, ka vnk. Kāds darbinieks nepaskatījās un izmazgāja augstākā temperatūrā... Man paskaidroja, ka trūkstot darbinieku! (nav mans kā klienta jautājums) un esot daudz darba - lai nesot uz ekspertīzi vai pie pārdevēja (uz Itāliju prom) rezultāta vienojāmies, ka irve atjaunos krāsu, (jo man jau nevajag kompensāciju, bet apģērba gabalu, kurš ir mīļš un ērts) , k. Kā pārkrāsoja - nebija tik briesmīgi kā sākumā, bet rūgtums par visu situācija palika pamatīgs. Ja godīgi - vispār nezinu kam lv var uzticēt apģērba tīrīšanu. Irvei jau vairs nē!

Atbilde no Irve Support Pārstāvja atbilde 28.02.2017

Labdien Ausma! Sakiet lūdzu, kurā Irves pieņemšanas punktā un kurā datumā jūs devāt tīrīt žaketi?

Oļegs Zatlers 26.02.2017

Ieteiktu tomēr nepirkt Turku viltojumus un neuzdot tos par oriģināliem...

Aigars31 26.02.2017

tak.. ja vot pomenjal jaziki kak prachol etu vestj. .. gavarat ja greznulja i bivajet kanjeshno ja ljenjajusj no ja njekogda odezdu vhimchisku njezdaval. .. eto kak . kak nado zitj i kuda zaljezatj.. vkakije dirki

N nata6a 26.02.2017

Сиди уж лучше в своей дырке и не вылезай! Таким только там иместо. Писать ни на одном языке без ошибок не в состоянии.

N nata6a 26.02.2017

Vājadzēs tīrīt pašai. Tās ir vienīgais cēļs.

A Ausmiņa002 27.02.2017

Tā sanāk :(