www.sudzibas.lv Irve Bojājums

IRVE - Bojājums

17.01. Nodevu tīrīšanā 2 mēteļus, samaksājot 29eur. Abiem traipus iztīrīja (vuenam kaķis bija uzcurajis, otram kosmētikas pleķi un apkakles) , taču viens no mēteļiem tika sabojāts (tas ar kosmētikas pleķiem) . Pildījums sagājis kunkuļos, rokas pa īsu. Acīmredzot netika ievēroti ražotāja norādījumi tīrot apģērbu. Sazinoties ar irvi, saņēmu atbildi, ka uz kvīts tika uzspiests zīmogs, kurā rakstīts, ka pildījums bez garantijas. Un vairs atbildību par to nenes. Cilvēki, neesiet muļķi un nenesiet uz šo vietu savus dārgos mēteļus! Citēju irvi: "ņe visus, bet ir tādi audumu salikumi, materiāli vai pildījumi, kur iepriekš varam paredzēt, ka ar tīrīšanu var būt problēmas, tieksim tā - iespēja iztīrīt ir 50: 50. Tad klientam pašam ir iespēja izvēlēties: riskēt un mēģināt iztīrīt bet bez garantijas vai arī turpināt staigāt netīrā apģērbā. " jāsaka, ka nododot apģērbu netiku brīdināta par iespējamiem bojājumiem. Un nelasīju kas uz zīmoga ir uzspiests! Kauna viņiem nav un nebūs. Ja nesat savu mēteli tīrīt, tad ziniet, ka var būt bojājumi! Par kuriem viņi atbildību neuzņemsies, jo ir uzspieduši kaut kādu zīmogu. Man vēl ir daudz ko teikt, tomēr nav spēka vairs cīnīties! Novēlu šim kantorim maz klientu, jo vismaz 1 jau viņi ir zaudējuši

25.01.2019

N