www.sudzibas.lv Iršu pasts Mana korespondence tiek atgriesta sūtītājam

Iršu pasts - Mana korespondence tiek atgriesta sūtītājam

Ziemas mēnešos savā deklarētajā dzīves vietā diemžēl nedzīvoju, taču manu korespondenci izņem kaimiņi (abpusēja vienošanās) Iršu pasts nolēmis ieekonomēt piefiksējis manu prombūtni nolēma visus man pienākošos sūtījumus atgriežt atpakaļ adresātam ar atzīmi "Adresāts mainījis dzīvesvietu" Vēlos šo jautājumu nokārtot, jo diemžēl ir arī neatgriezenisks process.
Vai pasta darbinieks to drīkstēja darīt? Kāds ir reālais viņa sods? Kā vērst to man par labu?

H Hugo 21.02.2011

Skatoties kādi sūtījumi tiek atgriezti atpakaļ sūtītājam. Ja tās ir piemēram ierakstītas vēstules jeb pakas, sīkpakas vai jebkurš cits reģistrēts sūtījums un ja Jums nav noformēta pilnvara ka kaimiņi var saņemt jūsu sūtījumus, tad nekā. pareizi vien dara. Nu bet piemēram vienkāršas vēstules nevajadzētu sūtīt atpakaļ. Tāpat ja ir abonēta prese. Bet ierakstītiem nudien jābūt pilnvarai.

Z Zinaida 21.02.2011

A mozet bitj Diršu pagasts?