Īrnieks Staņislavs Surskis - Nemaksātajs

Staņislavs surskis vienu gadu bija īrnieks. Visu laiku stāsti par to, tūlīt samaksas. Tā rezultātā - netīra grīda, netīrumi, salauztas mēbeles un parāds par komunālajiem maksājumiem par 2 mēnešiem un diviem īres mēnešiem. Es ļoti iesaku neuzsākt biznesa attiecības ar šo personu. Uz doto brīdi ir ierosināta civillieta par parāda piedziņu no viņa.

Velvetpopstar 01.12.2022

Domājat viņam pēkšņi uzradīsies nauda? Tā notiek, ja izīrē dzivokli bomzim.

R rigaiziretajs 10.12.2022

Pat karmas pēc bija jānodod tiesai. :)

K komentētājs99 25.01.2023

Aleksejs Kļimenkovs un SIA "AK Investments" melo par ko tiks iesniegta blakus sūdzība tiesā.

K komentētājs99 25.01.2023

Aleksejs Kļimenkovs, kas ir SIA AK Investments vādītajs, izīrēja man dzīvokli uz 1 gadu no 2021.gada septembra uz līguma pamata, ņemot no manis depozītu 500 eiro. Dažus mēnešus vēlāk viņš bez brīdinājuma iegāja dzīvoklī, lai parādītu to kādam Ukrainas pilsonim. Atbildot uz manu protestu, viņš teica, ka vēlas saņemt finansiālu atbalstu no valsts, izmitinot Ukrainas pilsoņus šajā dzīvoklī. Neskatoties uz nomas līguma esamību, vairākas reizes mēģinājа to izīrēt vairākam personām. Viņam bija bail nākt vienam, un viņu vienmēr pavadīja "atbalsta grupa" 1 vai 2 cilvēku sastāvā. Pēc tam es piedraudēju nākamreiz izsaukt policiju, ja arī viņš mēģinās bez brīdinājuma ielauzties dzīvoklī.
Kad man bija apnikušas viņa dēkas, vienojāmies, ka 2022. gada augusta sākumā došos prom un viņš paturēs depozītu kā maksājumu.
Alekseja rīcība rada aizdomas, ka viņš izīrē to pašu dzīvokli vairākam cilvēkiem ne pirmo reizi un neatdod depozītu. Apšaubāmi ir arī tas, ka viņš reģistrē līgumu nodokļu inspekcijā un maksā nodokļus.
Iesniedzu prasību tiesā par viņa rīcību un arī iesniegumu VID.

R rigaiziretajs 08.02.2023

Uz doto brīdi Staņislavs Surskis nenokartoja visas savas saistības par īri un klāt tam izplata maldinošo informāciju. esiet uzmanīgi un neveiciet jebkura veida darījumus ar šo nogodīgo personu.

R rigaiziretajs 08.02.2023

Ka arī ir informācija ka S. Surskim ir ārzemju konts, jo Latvijas bankos viss ir nobloķēts. Esiet uzmanīgi

R rigaiziretajs 29.09.2023

Pielikumā bilde ar Tiesas spriedumu par parāda piedziņu no S. Surska