Īrnieks Māris Kokins (1994.gada dimušais) - Nekārtīgs īrnieks

Vēlos brīdināt par "Svēto govi", par kādu sevi uzskata šis jauneklis Māris Kokins. Šis jauneklis sakuma radīja labu priekštatu, velējās īrēt dzīvokli, lai arī sakumā prasīja atlaidi īrei, jo nebija daudz naudas. Protams, es sakumā neaizdomājos par sekām. Jauneklis samaksāja pusi no īres un teica, ka nākamo mēnesi saņems algu, jo tagad veļas dzīvot patstāvīgi un būt neatkarīgs no vecākiem. Teica, ka māte izmetusi viņu no dzīvesvietas. Īres līgumu arī teica, ka slēgs nākamajā mēnesī, kad varēs maksāt pilnu īres maksu. Nākamajā mēnesī, kad bija jāiemaksā nākamā maksa un jāparaksta īres līgumu, jaunietis pazuda. Atslēgas atradu pasta kastītē. Ieejot dzīvoklī biju šokā, liekas, ka jauneklis to vien darīja, ka pīpēja, lietoja stipros grādīgos dzērienus un ballējās, visur bija izmētāti izsmēķi, tukša tara no stiprās grādīgās dziras, un skārda bundžas no alus. Dīvāns bija pilns ar vemekļiem.

Uzmanieties no šī jaunekļa un nemūžam nelaidiet dzīvoklī cilvēkus bez noslēgta īres līguma.

Ma

Jānis Adijāns 05.04.2019

Ja prasa īres maksai atlaidi - nedot. Tu izīrē lai gūtu peļņu nevis nodarbotos ar labdarību
Ja prasa lai ļauj maksāt vēlāk, tad zini - cilvēkam nav naudas un nav ienākumu
ja grib ievākties un negrib slēgt līgumu - tas ir signāls, ka no tāda pa gabalu
pareizi: pozitīvs feedback no iepriekšējā izīrētāja (ideālā pasaulē)
īres maksa - mēnesi uz priekšu
depozīts viena mēneša īres maksas apmērā

Iv ivonna 12.06.2019

Maris Kokins piesavinajas svešu naudu ,par celtniecibas izdevumiem,un nozaga dargu tehniku objektā ĸā ari telefonu.

Ri Ritvars68 22.06.2019

Māris Kokins, tas ir šis nelietis, piesavinājās instrumentus un vēlāk ar policijas starpniecību tika atrasti lombardā. https://www.facebook.com/pmkokini

Ri Ritvars68 22.06.2019

Policija ar viņu tiks galā, šis pats ar mitekļu īri arī interesējās, šis vienums ir bijis cietumā, man bija šoks.

Ri Ritvars68 22.06.2019

Lai precizētu informāciju, pasē viņam norādīts jūlijs dzimšanas diena. Policijā vēl pāris iesniegumi un valsts maizē pāris gadus gan beidzot mūdzi izmācīs.