www.sudzibas.lv Īrnieki Artis Matulis un Gints Zeltiņš Slikti īrnieki, sabojā dzīvokli

Īrnieki Artis Matulis un Gints Zeltiņš - Slikti īrnieki, sabojā dzīvokli

Esat uzmanīgi, ja Jums ir darīšana ar Arti Matuli , melo, nestrādā, samaksāt par īri un dzīvošanu nevar, dzīvo uz citu rēķina. Dzīvoklis pēc 2 mēnešu īrēšanas ir katastrofālā stāvoklī-netīrs, smirdīgs-dzīvoklī tika pīpēts, viņa īrētajā istabā uzlauzts lamināts, uzplēsta krēslu polsterētā daļa, nepieskatīta svece apdedzinājusi un nokvēpinājusi baltu grāmatu skapi, IR NOZAGTS FOTOAPARĀTS NIKON, manas personīgās mantas plauktos pārrakātas, tāpat arī kastītes ar rotaslietām un pat pieraksti un apģērbs. Artis arī pazaudēja atslēgas. Virtuvē ir saskādēti-ieplēsti aizkari, gaļas dēlītis ir pa pusei nosvilis. Vannas istabā liela cūcība un netīrība, kā arī salauzta veļas mašīna, līdz ar to gultas veļa un dvieļi bija izmetami. Dzīvoklī tika rīkotas ballītes ir nākuši kaimiņi sūdzēties, kā arī pie viņiem ir dzīvojušas arī meitenes, jo bija atstātas dažādas mantas un higiēnas lietas. Otrs īrnieks Gints Zeltiņš-maksāja par abiem, līdz vairs nevarēja pavilkt, rakstīja e-pastus, ka dzīvoklis ir labs un viss ir kārtībā. Ja Jums ir darīšana ar šiem personāžiem, esat uzmanīgi!

I

J jolanta85 13.09.2016

Situācija protams nav patīkama, bet man rodas jautājums, ko dzīvoklī, kurš tiek izīrēts darīja saimnieku fotoaparāts, rotaslietas, nemaz nerunāsim par gultas veļu un virtuves dēlīti. Ja velties izmantot dzīvokli par savu mantu noliktavu tad nevajag izīrēt, ja tomēr izīrējat, tad esiet tik laipni un izvāciet savas "šmotkas"

I Inguna 13.09.2016

izīrēju uz īsu laiku, kamēr ārzemēs veicu vienu projektu, tāpēc arī mantas bija dzīvoklī, viņi apgalvoja, ka mantas netraucē.

C Chelsey 13.09.2016

Brt protams, ka "netraucē"! Arī netraucējošas lietas var uz lombardu aiznest!

C Chelsey 13.09.2016

Pirmkārt, jūs tikko publicējāt sava īrnieka personas datus pilnā apmērā, par ko, labi gribot, jūs var arī sodīt. ;) un jā, arī nesaprotu, kā var dzīvoklī ar svešiem cilvēkiem atstāt fotoaparātu, par rotaslietām nerunājot.

I Inguna 13.09.2016

ok, kā šeit var rediģēt tekstu? vērtīgākais tika paņemts, bet tomēr kaut kas palika, gribējās uzticēties cilvēkiem. Tajos pašos mēnešos dzīvoju īrētā dzīvoklī ārzemēs, kur bija visas mantas dzīvoklī un pat prātā neienāca grābstīties gar svešu mantu

D Džekiņš Mīļais 13.09.2016

Datus pilnaa apmeraa:D
Ginta Zeltins un otrs laikam vienigie Latvijaa:D

C Chelsey 13.09.2016

Džekiņ, kad es izlasīju sūdzību, sākumā bija minēts pilns personas kods. Tagad autore to ir izlabojusi. :)

E Es Gena 14.03.2017

Pie manis arī īrēja dzīvokli Gints un apkrāpa!

I Inguna 14.03.2017

kādā veidā apkrāpa? Un vai tas ir tas pats personāžs?