Irina Višņevska - Krāpšana

Nopirku maikas pie Irinas Višņevskas savai meitai. Pārskaitīju naudu par preci un omnivu, jo bija jāsūta no Rīgas uz Liepāju. Dzīves apstākļu dēl nepaspēju laicīgi savākt, bija doma kā iespējams nu brauksim uz Rīgu tad satiksimies un savākšu. Ok. Pēc kāda laika sapratu, kā uz Rīgu tomēr netikšu. Uzrakstīju pārdevējai un kulturāli palūdzu atgriezt naudu par preci (bez omnivas) . Kaut tā summa ir neliela, bet tomēr nauda ir nauda. Saņēmu atbildi kā pati esmu vainīga kā laicīgi nesaņēmu preci, kā viņa to varēja jau sēn pārdod un kā viņa neko nav man parādā. Nauda uz konta kā nebija atgriezta tā arī nav. Prece tā arī palika pie Irinas Višņevskas. Kad uzrakstīju kā tā nu tomēr nedara pārgāja ar mani uz tu un nobkoļēja. Ļoti neieteicu pirkt kaut kādas preces pie viņas ņēmot vērā vēl to, ka preces tika izsūtītas tikai pēc 4 dienam pēc naudas pārskaitīšanas no manas puses. Visu laiku bija atrunas slikts laiks laukā, nebija laika un tā tālāk!

N

Nika, jūsu pilnu vārdu un uzvārdu, lūdzu. Lai taču zin krāpnieces vārdu nevis tikai apkrāptos.

A Artūrs Dante 08.05.2020

Viena no ļoti retajām reizēm, kad es titāram piekrītu, lai gan tas nemaina faktu, ka viņam galvā nevis smadzenes, bet pied...sts :)

A Artūrs Dante 09.05.2020

Es domāju, ka turpmāk tevi saukšu nevis par tītaru, bet petuškinu vairāk piemērots :))))
Sorre, man nav nekādas mēslu bedres, attiecīgi neko nevaru aizvērt.

A Artūrs Dante 09.05.2020

Petušarik tas bija adresēts tieši tev, ja tu sevi uzskati par tukšu vietu, vai iedomu augli, tad iesaku tev pamēģināt doties uz Tvaika 2, iespējams tur palīdzēs