Irina Romanova - Krāpšana

Nokļuvu diezgan nepatīkamā situācijā! Meklēju dzīvokli, ss.com. Ieraudzīju labu vienistabas dzīvokli, par draudzīgu cenu, sludinājumā bija rakatīts, ka dzīvoklis ir pieejams no 1.marta, un ka izīrētāja 1. Martā būs Latvijā uz pāris dienām, lai nokārtotu visu, kas saistīts ar dzīvokli. Sazinājos ar izīrētāju " Irinu Romanovu " , teica, ka pašlaik atrodas Nīderlandē un dos priekšroku tiem īrniekiem, kuri iemaksās 30% no dzīvokļa īres maksas, tie sanāca 50€. Atsūtīja zemes grāmatu un dzīvokļa īres līgumu ar personas kodu, vārdu uzvārdu, viss kā nākas. Likās tomēr aizdomīgi, bet nu, 50€ nav 5000€, nolēmu noriskēt, bet ja nu tiešām godīgs cilvēks un izdosies veiksmīgi noīrēt dzīvokli. Aizsūtīju naudu, palūdzu, lai padod ziņu, tiklīdz nauda ienākusi. Konta nummurs arī kautkāds aizdomīgs bija. Pēdējā ziņa, ko saņēmu, bija " Labi, došu ziņu! Pēdējo reizi uzrakstīju, un parādījās, ka tāds e-pasts vairs neeksistē. Uz nummuru zvanīju, vainu aizņemts, vai izslēgts. Secinājumi tādi, ka paliku bez dzīvokļa un bez 50€. Nezinu kur vērsties un kā risināt šo problēmu, iespējams neesmu vienīgā, kura tika apkrāpta! CILVĒKI, ESIET UZMANĪGI UN NEUZĶERATIES UZ TĀDĀM MUĻĶĪBĀM, KĀ ES!

P phunk2 03.03.2018

varētu lūdzu padalīties ar konta nr ?

A Anastasija789 03.03.2018

LV97UNLA0055000019596

C critical thinker 03.03.2018

kādā ziņā konta numurs ir aizdomīgs? seb konts. nu, uz policiju jāiet, bet viņi jau tur par 50 eur , zin kā..

A Anastasija789 03.03.2018

Nu tieši tā, ko tur policija... Vienkārši brīdinu, lai citiem negadās tāda ķibele, tādiem naiviem un paļāvīgiem cilvēkiem kā es ;D

T Tong Po 05.03.2018

Nu, ja 50 EUR nav nauda, tad var uz Policiju neiet. Lai gan, tas būtu labāk, nekā brīdināt šajā saitā - lai Policija strādā, kā arī, sazinātos ar Banku un informētu par krāpniecības gadījumu.
Citādi plika iršana!

ю Юлия Жданова 23.03.2018

Anastasija kaa var ar jums sazinaaties, man ir liidziiga situaacija, un loti aizdomiigi skiet, ka tas vareetu buut vien un tas pats cilveeks - uzrakstiet man sms 27189057, julija, paldies!

R RobertsLLL 05.06.2018

Arī es saņēmu pāris dienas atpakaļ šādu pašu konta nr - LV97UNLA0055000019596 - uz kuru veikt pārskaitījumu, tikai šoreiz par dzīvokli Dārzciemā. Situācija identiska, īpašniece dzīvo Anglijā, atbrauks tik uz pāris dienām. Tika atsūtīta zemesgrāmatas apliecība derīga zemesgrāmatas apliecība un priekš īrnieka ļoti "salds" īres līgums, tikai uz "Janīnas Ivanovas" vārda. Prasīja samaksāt 20% drošības naudu no īres maksas, lai rezervētu dzīvokli tieši man. :) Sludinājums no ss.lv pazuda ļoti ātri, zip.lv vēl pāris dienas bija, bet tad arī no turienes pazuda, jo pieļauju, ka cilvēki par šiem sludinājumiem ziņo un adminstratori tos izņem.

K Kristiāns 11.01.2019

Mēs ar meiteni gribējām izīrēt dzīvokli 25€ dienā uzrakstijām ka uz 2 dienām bij jāveic samaksa pirms tam un jādodas pēc atslēgām nu meitene dodas pēc atslēgām neviens klausuli neceļ samaksāts 50€ uz kontu - LV97UNLA0055000019596
Numurs-28 146 847
Tagad nezinam ko darīt iesaka jau iet uz VID rakstīt iesniegumu bet nezinu kā sanāks
Epasta adrese [slēpt]@hushmail.com

A Anastasija789 17.01.2019

Manuprāt, ka tas konta numurs būtu jānodod paredzētajām iestādēm, lai izskata, kas ko un kā... citu variantu nezinu ...

donna b 04.03.2018

Vajadzeja paprasit iemaksat 150 eur, tie tacu nav 15 000! Nu ka var uz TADU mulkibu iekrist? Tas ir man skiet kaut kas no 1990s. Varbut Tev vajadzetu mammai vai kadam padomu pajautat pirms kaut ko sadu darit?

A Anastasija789 04.03.2018

Nu , ja man tik lielu summu prasītu maksāt, es, protams, to nedarītu. Saprotiet, tajā brīdī bija gan izmisums, gan kārdinājums, gan šaubas, un nevajag tik ļauni nosodīt :)

G Gati 04.03.2018

Kur ātrak bija šis raksts. Es ar aizsutiju 50E un viss pazuda viņa

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 05.03.2018

1) Iesniegums SEB bankai, par personu, kuras ienākumi tiek iegūti iespējāmi izdarot noziedzīgu nodarījumu (krāpšana), ar lūgumu bloķēt kontu
2) Iesniegums policija, ar norādi - krāpšana mazos apmēros
3) Iesniegums Valsts darba inspekcija
4) Iesniegums VID
* 3 un 4 punkti par nereģistrētu saimniecisku darbību!

Viens no šīm iesniegumiem noteikti liks "Administratīvu aparātu" kustēties un Jūs noteikti sasniegsiet rezultātu...

A Adriano 06.05.2018

Šajā sludinājumā stāsts ir tas pats, īres maksa 180 eiro, pieprasa 30% no 180 kā pirmo iemaksu (55 eiro) , Sieviete dzīvo Anglijā, atbrauks 25. 05. 2018 uz pāris dienām, lai parakstītu līgumu.
Arī atsūtīja Zemesgrāmatu, un Līgumu.
Skatījumu skaits 2 dienās jau ir 1500, kaut kas ir jādara, lai cilvēki nepazaudē naudu.
Esiet uzmanīgi!
Pateicoties šim rakstam saglabāju Savus 55 Eiro!

A Anastasija789 18.01.2019

Uzrakstīju ziņojumu VID, lūk ko man atbildēja. Cerams, ka kautkas ies uz priekšu.