www.sudzibas.lv Irina Garcia Garcia Neprofesionāla Friziere

Irina Garcia Garcia - Neprofesionāla Friziere

Labdien.Neiesaku iet frizēties pie sievietes vārdā Irina Polovka.Es atnācu pie viņas mājās caur tanti.Mana tante viņu tā slavināja, nu tā slavināja, ka viņa esot ļoti profesionāla friziere un teica, lai nāku nofrizēties par viņas samaksu.Ienākot pie viņas dzīvoklī, iepazīstot viņu pašu likās tiešām sakarīga sieviete un laba friziere.Es teicu, lai man nogriež kādus 5-7cm matus nost.Labi, tā arī izdarīja, bet viņa to darīja TIK ilgi, kādas 2 stundas, rezultāts man gan nepatika, bet ne par to runa.Aiz durvīm dzirdēju, ka tantei viņa paprasīja samaksu 25Ls.Man ausis gandrīz novīta dzirdot šādu cenu, ārprāts!Tie 25Ls nebija tā vērti.Friziere man iedeva vizītkarti, lai nāku atkal.Pēc kāda mēneša tante saka, lai es neejot vairs pie viņas frizēties, jo redziet, ka mani mati esot tik sabojāti ar krāsošanu, ka viņa negrib ar tiem "ņemties" vairāk.Īsāk sakot viņa izteica daudz negativitātes par maniem matiem aiz muguras, man bija tiešām nepatīkami ko tādu dzirdēt.Tādēļ neiesaku iet pie viņas, Jūs samaksāsiet bargu naudu un rezultāts būs tāds pats kā jebkurā citā frizieru salonā.Aprunāt gan viņa laikam neaprunās Jūs, bet cenas un kvalitātes ziņā neiesaku!

M Maddalena 05.08.2013

Kad gāji caur tanti, tantei sāpīgi nebija? Varbūt, friziere paņēma 25 Ls par to, ka viņai nācās šo asiņaino šovu redzēt?
Kas ir Garcia Garcia?