Irina Flegontova (Rose_Bear_Riga) - Krāpšana

Stāsts ir pavisam īss, iegādājoties lāčukus (rosebear) nosūtīju naudu (01.29.2019) , sieviete vārdā irina flegontova pasolīja, ka prece būs 3 dienu laikā, preci saņēmām tikai pēc 2 mēnešu ilgas gaidīšanas, kad visi svētki jau nu ir garām, rakstot šai sievietei, atbildi nesaņēmām, lācis atnāca salauztā kastē, kas nekam neder!

Brīdinam nesadarboties ar instagram veikalu: @rose_bear_riga un tā īpašnieci irinu flegontovu, kura darbojas nelegāli (nemaksā nodokļus valstij) .

El

Xc xctaps 15.04.2019

Cik jūs samaksājāt ? Noteikti ļoti pārmaksājāt jo tie ir ķīnas lāči, aliexpress pilns ... Noteikti jums pa tieši no turienes arī sūtīja paņemot vienkārši komisiju :))