www.sudzibas.lv Irina Baganova Rupja izturēšanās pret pakalpojuma ņēmēju

Irina Baganova - Rupja izturēšanās pret pakalpojuma ņēmēju

12. novembrī devos no Jelgavu uz Rīgu, lai Stirnu ielā 8, 153. kabinetā pie Irinas Baganovas veiktu skaistumkopšanas procedūru - likvidētu kārpu uz rokas. Kad procedūra bija padarīta, kosmetoloģe piekodināja, lai pēc 2 nedēļām ierodos uz atkārtotas vizītes, bet pieņemšanas laiku neprecizēja. Tā nu 26. novembrī atkal devos uz vizīti pie Irinas Baganovas. Darba laiks sestdienā norādīts 10:00 - 15:00. Stirnu ielā 8 ierados pēc plkst. 13:00, bet kosmetoloģe savā kabinetā tajā brīdī neatradās. Nolēmu zvanīt uz I. Baganovas privāto tel. nr. 29357410, lai noskaidrotu, kad viņa būs atpakaļ savā kabinetā. Sazvanoties ar kosmetoloģi, es paskaidroju, ka esmu ieradusies no Jelgavas uz atkārtotu vizīti, un jautāju kad viņa būs atpakaļ savā kabinetā. Uz ko viņa rupji atbildēja, ka viņa vairs savā kabinetā nebūšot un viņa pieņemot klientus tikai pēc pieraksta. Kad es teicu, atkārtoti, ka esmu ieradusies uz atkārtotu vizīti, kurai laiku neprecizēja un to, ka darba laiks ir norādīts līdz plkst. 15:00, I. Baganova sāka runāt rupjības, nosaucot mani par ''suku'' un paziņojot, ka tādas dēļ jau viņa noteikti atpakaļ nebraukšot. Kad es pārjautāju, kā lūdzu?! I. Baganova atbildēja, ka es esmu visu pareizi sapratusi. Tajā brīdī es noliku telefonu. Es jutos šokēta, pazemota un aizskarta. Ar I. Baganovu vairs kontaktējusies neesmu.

J Jelizaveta Poznaka 03.12.2016

Конечно, грубость мастера косметолога я не оправдываю, но если у неё частная практика, то конечно нужно было записаться, тем более, что у Вас есть номер и ехали Вы из Елгавы! А если бы у неё была бы полная запись клиентов и она вас не смогла взять! И я вам не советую здесь указывать личный номер человека- это не корректно.

donna b 03.12.2016

Nu bet ja tu brauc no Jelgavas sestdien, vesels saprats neiesaka, ka vajag ieprieks pierakstities? Si arste nav gimenes arste, vina nesedes salonaa, ja nav pierakstiti pacienti!