www.sudzibas.lv IrIdeja velk laiku un tik sola

IrIdeja - velk laiku un tik sola

Sveiki!
Gribu pasūdzēties par šo interneta veikalu Ir Ideja. Pasūtīju preci pirms nu jau mēneša, pasaka, ka nākamais pievedums pēc 2 nedēļām, zvana, ka šoreiz tā prece vēl nav, būs PĒC NEDĒĻAS, zvanu, pirmkārt apgalvo, ka teica, kā pēc 2 nedēļām, nu labi, vēl samierinos, lieki apgalvot, ka tā prece ir vajadzīga jo ātrāk jo labāk(bērnu drošibas aizsargs plītīm), jo bēns visu laiku tur lien.
Tagad kārtējo reizi gaidu, pēc pieveduma datuma - neviens nezvana 2 dienas, zvanu uz mobilo - met klausuli, zvanu uz parasto - paceļ, pasaka, ka ies apskatīties noliktavā(pēc balss man jau šķiet, ka tā pati sieviete Natālija arī bija, kas runāja ar mani pa mobilo), saka ka pārzvanīs, pat neuzprasot manu tel.Nr. Labi, pāc 10minūtēm zvanu, pēc kādām 7 zvanīšanas reizēm paceļ klausuli, pasaka, ka nav un nezin kad būs, jo redziet Polijā noliktavā nebija. Šoreiz gan pieklājīgi un mierīgi pateicu visu, ko par viņiem domāju, un tagad ceru, ka vismaz atmaksās avansu. Nebūtu šī sūdzība, ja nesolītu to, ko nevar izdarīt, nav taču jāčakarē cilvēki.