www.sudzibas.lv īres nams namīpašnieka patvaļa

īres nams - namīpašnieka patvaļa

Labdien! Vēlos bridināt līdzcilvēkus, kuri meklē izīret dzīvokli, šis namīpašnieks vēlas tikai iekasēt naudu. Kad pusotru gadu atpakaļ iegājām tur dzivot, dzīvoklī bija tikai nobalsināti griesti, paši taisījām kosmētisko remontu, kad vaicājām vai tas tiks izskaitīts no īres maksas, kungs teica, ka jā, bet, kad nonāca līdz maksāšnai, tad kungs paziņoja, ka tādas sarunas nav bijušas. Dzīvoklī ir gan gāzes apkure, gan malkas apkure, gāzes katls ir no pagājušā gadsimta 72. gada, kuru nedrikst vairs ekspuatēt, kad piedāvāju to nomainīt, kungs teica-jums vajag, tad mainiet, bet tikai jaunu, un neko viņs neatskaitīs no īres maksas. Sis kungs grib, lai īrnieki izremontētu viņa namu par savu naudu, bet pats tikai iekasēs naudu. Logu rāmji arī krīt gandrīz ārā, tos arī mainiet par savu naudu. Līgumu viņš slēdz tikai uz pusgadu. Savtīgāku un ļaunāku cilvēku par šo, es neesmu sastapusi, pat bankas nāk pretī, kad jums ērtāk maksat, bet šim lūk eksistē tikai mēneša pēdējā otrdiena. Tā KUNGA vārds ir J . Smerlings . Neiekrītiet viņa slazdos.

O

fdgfgfdg dfgdfg sddf gdfsgdf

Nāc, lūdzu pievienojies domubiedriem
ĪSTA MĪLESTĪBA GAIDA-- IR BEZ CENZūRAS. Runā, ko gribi, brīvi!!!
Viss par attiecībām, iepaziīšanos, problēmu risinājumi.

E Eseessesesesesees 12.05.2011

so es tiesaam nesaprotu - KAADA VELNA PEEC IIRNIEKI REMONTEE IIREEJAMO DZIIVOKLI?!? Veel saprastu, ja jums buutu iires tiesiibas uz 20 gadiem vai tamliidziigi, tad ir veerts nedaudz ieinvesteet, lai pasiem patiikamaaka dziivosana buutu. bet ja tikai uz pusgadu...tur juus pasi iirnieki ar galvinju nedraudzeejieties. un kaapeec vispaar ir jaaiiree veci nolaisti dziivoklji, ja tikko celtus jaunajaas maajaas par leetu naudu pakal sviez? nesaprotu juusu logiku..

T Tudalinsh 08.10.2011

Es ari nesaprotu, kadel jaiet tada dzivokli, kad ir tik plasa izvele.Meklejiet tadu, kur bus ligums, kur jus maksasiet nodoklus VIDam/nedomaju, ka saimnieks to daris no savas kabatas/, atrodiet izremontetu skaistu un mierigi dzivojiet.