www.sudzibas.lv Irēna Kuzmiča Krāpniece - Irēna Kuzmiča

Irēna Kuzmiča - Krāpniece - Irēna Kuzmiča

Sveiki! Vēlos jūs brīdināt par šo sievieti,viņa piedāvā kredītus,cilvēkiem kuriem ir kredītvēsture,ar iemaksu 320Ls...
Protams kad nekas nenotika un tiku apčakarēta....Vai kādam vēl ir bijušas kādas darīīšanas ar šo sievieti?

Y YoYo 03.02.2013

Cilvēku stulbums laikam ir neizmērojams!
Kādas iemaksas, par ko???!!!
Neviena banka NEKAD neprasa naudu par to, lai piešķirtu kredītu, tad ar ko šāds "privāts aizdevējs" var būt savādāks!
Ja nu vienīgi, šo parādu apstiprinot notariāli, bet tur tev arī jābūt klāt un pakalpojums ir jāapmaksājums uz vietas un uzreiz!
Jebkādi citi maksājumi ir no pirksta izzīsti lai apjātu (es atvainojos) šādus izmisušus muļķīšus!
Tas ir tieši tas pats, kā "Ņemt kredītu" no šīem aizjūras aizdevējiem ... DDDD

Y YoYo 03.02.2013

Re ku aizjūras Alberto ar 6 sludinājumiem met pakaļ naudu!
Noteikti pamēģini arī šo!

K klukste 09.02.2013

cik ilgi jau gaidi?arī man līdzīga situācija

S susuris133 27.06.2013

Es ari gandrīz uzgrābos uz tā grābekļa ar viņu, pec izskata bomzene, atnāca uz tikšanos piedzērusies

S sienazis 13.07.2013

Atsaucieties visi apkrāptie!Tam vienreiz ir jādara gals!

S susis 13.07.2013

Piekrītu!Melo acīs skatoties.Tur jau vesela banda iesaistīta.Viņi domā, ka mūžīgi šitā varēs pelnīt un neviens neko nepadarīs

S sniegavirs 18.07.2013

Cik gan vēl uz šīs bandas uzķersies?

R radiators_parastais 28.12.2013

Pirms paris gadiem sanaca satikties, parunat ar vinu. Muldeja jau daudz, stastija, ka vajag samaksat, jo esot jau apkrapta, ieprieks. Man vina prasija, ja nemaldos, Ls 250. Bija interesanti vinai to naudu iedot un skatities, kas bus talak, tiri sportiskas intereses pec, jo ir tak iespejas, pat ja vina pazud, to naudinu dabut atpakal. Bet nu ta ari tas viss beidzas, laika trukuma del. Bet, tas, ka ta lieta ir netira, tas jau mulkim skaidrs.

L Lepnā Lavīze 29.12.2013

Ja jau tā naudiņa lieka, labāk iedodiet man, es vismaz neko nesolīšu. Bet stulbums tiešām neizmērojams, 250 Ls iedot, lai paskatītos, kas notiks?! Tad iedod bomzim, paskatīsies, cik izdzers. Iespējas naudu dabūt atpakaļ? Interesanti... Kā no cilvēka, kam naudas nekad nav, naudu var dabūt??? Labāk būtu labdarībai noziedojuši...

S susuris133 30.12.2013

Es nezinu, ko ar viņu lai dara, vajadzētu pielikt tai punktu