www.sudzibas.lv Īre Par iziretaju

Īre - Par iziretaju

Sveiki! Velejos informet, par dzivokliem kas tiek izireti un pardoti to ka cilveki tiesam neuzkeraties uz Edmundu Putnu iziretajiem un pardotajiem dzivokliem. Izire dzivoklus bez ires liguma un nedod preti komunalo maksajuma cekus un pectam no tiem cilvekiem ispiez naudu ka nau maksats par dzivokliem un izliek uz ielas Mes maksat spejiga gimene ari esam uzkerusies uz vinis iedeva mums dzivokli kura var nosalt dzivoklis dumo un ir mitrs grida virtuve ir ielausta ar kanalzaciju problemas sienas pele visas. komunalie maksajumi ir vel dargaki neka Saldus centra kaut dzivoklis ir ar malkas apkuri un mes maksajam menesi divas reizes pa 100 ero tas ir kopa 200 ero un visu laiku intresejas par finansem cik katrs nopelna un datumus kad sanem algas un zvana uz darba vietu un prasa cik lieli ienakumi katru menesi