LV RU

Ir latvijas pilsone nerunā latviski - Nezinot valodu pilsone

Ja ir Latvijas pilsone jāmāk runāt un saprast rakstīto vēl skaitās mājas vecākā, kā tas iespējams dabūt pilsonību Latvijas no 2000. Gada un nesaprast latviski. Kam piešķir pilsonību un šādas ziņas kāpēc rāda pa Baltijas pirmo kanālu un tv3 lnt tādu neredzu. Paskaidrojiet kāpēc tā, ja pilsone Latvijas kā dod pilsonību ja nemāk latviski runāt kā piešķira vispār un skaitās Latvija???

Si

Komentāri (54)

To Tong Po 20.12.2016

Ja tā godīgi, tad nav saprotams, kādā valodā tu pats/pati uzrakstīji savu tekstu.

Kr Krishinjsh 20.12.2016

Manuprāt, iemācies veidot stilistiski pareizus teikumus latviešu valodā pirms sāc pārmest citiem valodas nezināšanu.

Ja Jarls 20.12.2016

Kas tas tāds? :D Vai šo rakstījis kāds piedzēries neapmierināts iedzīvotājs vai arī kāds kremļa trollis?

Latviešu tautas 20.12.2016

Tadu sūdzību var rakstīt tikai galīgais ******!

Latviešu tautas 20.12.2016

Зачкм стирать? Ну напишу "кретин"...

Latviešu tautas 20.12.2016

Kāpēc BBC World service, kas rauidā uz Latviju (FM 100,5 mHz) angļu valodā? Kāpēc nav programmu latviešu valodā?

Latviešu tautas 20.12.2016

Канал русскоязычный! Каким боком ему надо давать интервью по-латышски если аудитория русские или те, кто владеет русским языком? Тем более что в цифровом пакете можно выбрать субтитры на 8 (ВОСЬМИ!) языках, в том числе и латышском?

Latviešu tautas 20.12.2016

И ещё к тому же жалоба написана просто БЕЗГРАМОТНО! siso! Ты бы в школьные годы, вместо того чтобы на сеновале сексом заниматься с парнями на своём хуторе занималась бы латышским языком! Или ты свиней пасла?

54 545 20.12.2016

А почему он должен разговаривать на латышском языке, это же не его страна? Лабутенские патриоты сами сказали, что всё это урлы и оккупанты. Пока эта страна не покается за свои преступления по-другому не будет.

54 545 20.12.2016

Ай лень было посмотреть чего там за репортаж. Думал что жалобу писал национально озабоченный, а оказывается просто кретин.

Jūs esat ļoti līdzigi, un tas nekas ka diametrāli pretējās nometnēs. Kretīnisms nav etniska pazīme!

54 545 20.12.2016

С моей стороны это обратка. А это разница. Надо понимать, если не кретин.

To Tong Po 20.12.2016

Oho, kas par tekstiem! Pastāsti, kas domāts ar "Пока эта страна не покается за свои преступления"? Par kādiem noziegumiem tu raksti?

He Headliner 22.12.2016

Что значит не его страна? Сказано же что гражданин!
Почему все, кто даже на время уезжают в Германию или Голландию начинают говорить на языке страны, а проживая здесь постоянно претендуют на разрешение его не учить? Неужели он настолько труднее?
Как же вы все достали! Какой нахер русский в Латвии? В семье русский может быть! Только в семье!
За столько лет качания прав давно можно было выучить и забыть об этом.

54 545 22.12.2016

Почему в Голандии или Финляндии, да в половине стран куда вы уезжаете (потому что не хотите жить в своей латышской лавтии) есть несколько государственных языков? Почему там государство не считает нужным вести холодную гражданскую войну со своими жителями - накачивать национализмом одних и дискреминировать других?
Как же вы достали со своим языком. За 25 лет могли создать нормальную страну, а заняты только запретами русского языка и гонениями на нелояльных.

54 545 22.12.2016

Что значит не его страна? Сказано же что гражданин!
-
Вот, вот негражданам и бывшим негражданам латышский язык знать не надо. Латышская латвия сама ввела статус негражданина (никто ей на этом пути руки не выворачивал) и не покаялась за это.

To Tong Po 23.12.2016

545, tu vispār 25 gadus neesi ne ar ko aizņemts, un šā vai tā latviešu valodu neesi spējīgs iemācīties. Varbūt esi vladlata brālis, kas zina tikai krievu valodu un dzīvo Vācijā un nespēj vācu valodu iemācīties?

Tad kad tu runā par kādiem piemēriem - valstīm ar vairāk nekā vienu Valsts valodām, tad paseko līdzi. Somija - jā, ir divas Valsts valodas. Nīderlande - nē, tur ir tikai viena Valsts valoda.
Varbūt pastāsti, kāda mārrutka pēc Krievijā ir tikai viena valsts valoda, un pārējo federācijas satāvā ietilpstošo republiku etnisko tautu valodām netiek noteikts Valsts valodas statuss? Laikam jau tāpēc, ka nebūs spējīgi iemācīties ko vairāk kā vien savu krievu valodu...

Un zini, lai vai cik paradoksāli tas nebūtu, bet Latvijā lielākā daļa nacionālististiki noskaņoto ir tieši krievvalodīgie. Un pateikties tam mēs varam tikai un vienīgi kaimiņzemes mērķtiecīgai darbībai caur medijiem, un mūsu vājo politiķu PSKP saknēm.
Ja vien tev ir kāda intelekta paliekas, kādreiz palasi savus un vladlata komentārus. Nacionālisms tīrā veidā!

54 545 23.12.2016

Так почему вы за 25 лет не смогли создать нормальную страну? Почему вы не хотите жить хорошо а всегда ищите повод чтобы жить плохо? То вам мешает жить русский язык, то российские сми, то нелояльные. Зачем вам надо навязать свой латышский язык тем кого вы здесь назвали негражданами и оккупантами? Какое они имеют отношение к этой стране? Вы сами бежите из своей латышской латвии так как знаете, что вы, со своим латышским языком, здесь нафиг никому не нужны.

To Tong Po 23.12.2016

Skaidrs! Par sevi neko nevari pateikt! :) Tieši tāpat kā vladlats, visur ar pirkstu baksti tikai uz citiem un sūdzies bezjēgā!
Vecīt! Neviens tev to valodu neuzspiež. Valsts valodas zināšana ir kā aksioma jebkurā valstī, arī, iespējams, tavā etniskajā dzimtenē Krievijā. Divkosīgi, pieņemt, ka Krievijā prasība zināt krievu valodu ir likumsakarīga norma, bet Latvijā, prasība zināt latviešu valodu - uzspiešana, apspiešana, ierobežošana - lai vai kā tu to dēvē.
Es nevienu nesaucu par okupantu, lai gan formāli un pēc fakta, pieņemu, ka virkne cilvēki vēl pagaidām atbilst šādam apzīmējumam. Man personīgi nav svarīgi, kurā laikā cilvēks ir ieceļojis un palicis uz dzīvi Latvijā, un kāds bija tā laika režīms. Man svarīgāk ir tas, kā konkrētais cilvēks attiecas pret Valsti un līdzcilvēkiem. Pilsonības jautājums - tie cilvēki, kas nevēlas iegūt Latvijas pilsonību - nekādi nevaru saprast ko viņi šeit kavējas. Ja Tev nav pieņemama šīs Valsts kārtība, nav vajadzīga piederība šai Valstij oficiāli - tad jau nav ko šeit mocīties. Es tā to saprotu.

Tavi komentāri attiecībā uz migrāciju vispār ir nonsenss. Mūsdienās, sekojot izmaiņām tehnoloģijās un globālā ekonomikā, tā eksistē jebkurā Valstī, un jo sevišķi tā ir aktuāla problēma visās bijušās PSRS bloka Valstīs, tai skaitā Krievijā! Tu redzi to, kas notiek Latvijā, un pat nepacenties painteresēties,kas notiek pasaulē - un pasaulē viss notiek tieši tāpat kā Latvijā. Tikai atškirība ir tā, ka mēs esam maza Valstiņa, un tas jautājums mums ir sensitīvs un pamanāms un apspriežams. Mēs ar bažām skaitām desmitos tūkstošu aizbraucējus un satraucamies, kamēr Krievija var neskaitīt un neiespringt par simtos tūkstošu izmērāmiem aizbraucējiem.
Kādreiz ieslēdz smadzeņu paliekas un padomā.
Un es zinu, ka es esmu šai Valstij vajadzīgs! Vajadzīgs ar visu savu latviešu valodu un krievu valodu un angļu valodu - ar visu kas man ir un kāds es esmu. Zinu ka es esmu vajadzīgs visiem maniem draugiem un tuviniekiem un kolēģiem un darbiniekiem. Un man nav nepieciešams, lai man par to kāds tagad katru dienu ordeni pasniegtu vai apliecinājumus e-pastā sūtītu. Tev gan laikam kompleksi jeb kaut kāda mānija, ja tev nepieciešami kādi speciāli apliecinājumi!

Latviešu tautas 23.12.2016

Депутат Сейма: Латвия на самом деле въехала, простите, в задницу!
http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjestvo/348108-djeputat_sjeyma_latvija_na_samom_djelje_vjehala_prostitje_v_zadnicu

Latviešu tautas 23.12.2016

545, tu vispār 25 gadus neesi ne ar ko aizņemts, un šā vai tā latviešu valodu neesi spējīgs iemācīties. Varbūt esi vladlata brālis, kas zina tikai krievu valodu un dzīvo Vācijā un nespēj vācu valodu iemācīties?
======
NEMELO! Ts vaspar runaju bez kaut kada akcent!

Tad kad tu runā par kādiem piemēriem - valstīm ar vairāk nekā vienu Valsts valodām, tad paseko līdzi. Somija - jā, ir divas Valsts valodas.
--------
Tris: somu, zviedru un angļu valoda - 92% tur runā. Tagad veikalos apkalpo arī krievu valodā!

Nīderlande - nē, tur ir tikai viena Valsts valoda.
====
Divas: nīderlandu un rietumfrizu! Gelgija - tris: nīderlandu, franču un vācu! Luksemburga: luksemburgiešu valoda, vācu valoda, franču valoda...

Varbūt pastāsti, kāda mārrutka pēc Krievijā ir tikai viena valsts valoda, un pārējo federācijas satāvā ietilpstošo republiku etnisko tautu valodām netiek noteikts Valsts valodas statuss? Laikam jau tāpēc, ka nebūs spējīgi iemācīties ko vairāk kā vien savu krievu valodu...
=====
NEMELO! https://goo.gl/fTDdHB

"В 24 субъектах Федерации наряду с русским используются другие 68 государственных языков."

Latviešu tautas 23.12.2016

NEMELO! Es vaspar runāju latviski bez kaut kāda akcenta!

Latviešu tautas 23.12.2016

Gelgija = Beļgija

Latviešu tautas 23.12.2016

Государственные языки в республиках Российской Федерации
Названия городов на языках национальных республик Российской Федерации

абазинский язык (Карачаево-Черкесия).
адыгейский язык (Адыгея).
алтайский язык (Республика Алтай).
башкирский язык (Башкортостан).
бурятский язык (Бурятия).
ингушский язык (Ингушетия).
кабардино-черкесский язык (Кабардино-Балкария (в конституции республики назван кабардинским языком)), Карачаево-Черкесия (в конституции республики назван черкесским языком).
калмыцкий язык (Калмыкия).
карачаево-балкарский язык (Кабардино-Балкария (в конституции республики назван балкарским языком)), Карачаево-Черкесия (в конституции республики назван карачаевским языком).
язык коми (Республика Коми).
крымско-татарский язык (Республика Крым.
марийский язык (Марий Эл).
мокшанский язык (Мордовия).
ногайский язык (Карачаево-Черкесия).
осетинский язык (Северная Осетия).
татарский язык (Татарстан).
тувинский язык (Тыва).
удмуртский язык (Удмуртия).
украинский язык (Республика Крым.
хакасский язык (Хакасия).
чеченский язык (Чечня).
чувашский язык (Чувашия).
эрзянский язык (Мордовия).
якутский язык (Саха (Якутия)).
языки Дагестана. По Конституции Республики Дагестан государственными на территории республики являются русский язык и все языки народов Дагестана. К письменным языкам Дагестана относятся аварский, агульский, азербайджанский, даргинский, кумыкский, лакский, лезгинский, ногайский, рутульский, табасаранский, татский, цахурский и чеченский языки.

Языки с официальным статусом

бурятский язык (Агинский Бурятский округ Забайкальского края). Бурятский язык может использоваться наряду с русским согласно уставу края.
вепсский (Республика Карелия). Может использоваться органами местного самоуправления.
долганский (Саха (Якутия)). Признаётся местным официальным языком в местах проживания этого народа и используется наравне с государственными.
казахский (Республика Алтай). Используется в официальных сферах общения в местах компактного проживания его носителей.
карельский (Республика Карелия). Может использоваться органами местного самоуправления.
коми-пермяцкий (Коми-Пермяцкий округ Пермского края). Может использоваться в официальных сферах общения.
мансийский (Ханты-Мансийский АО). Обеспечивается право на использование языков коренных малочисленных народов в официальном делопроизводстве.
ненецкий
Ненецкий АО. Признаётся официальным в местах проживания ненцев (с января 2013 года).
Ханты-Мансийский АО. Обеспечивается право на использование языков коренных малочисленных народов в официальном делопроизводстве.
Ямало-Ненецкий АО. Может использоваться в официальном делопроизводстве в местах традиционного проживания коренных малочисленных народов Севера.
селькупский (Ямало-Ненецкий АО). Может использоваться в официальном делопроизводстве в местах традиционного проживания коренных малочисленных народов Севера.
чукотский (Якутия). Признаётся местным официальным языком в местах проживания этого народа и используется наравне с государственными.
финский (Республика Карелия). Может использоваться органами местного самоуправления.
хантыйский
Ханты-Мансийский АО. Обеспечивается право на использование языков коренных малочисленных народов в официальном делопроизводстве.
Ямало-Ненецкий АО. Может использоваться в официальном делопроизводстве в местах традиционного проживания коренных малочисленных народов Севера.
эвенкийский (Саха (Якутия)). Признаётся местным официальным языком в местах проживания этого народа и используется наравне с государственными.
эвенский (Саха (Якутия)). Признаётся местным официальным языком в местах проживания этого народа и используется наравне с государственными.
юкагирский (Саха (Якутия)). Признаётся местным официальным языком в местах проживания этого народа и используется наравне с государственными.

Официальный статус языков национальных меньшинств (без перечисления оных) в местах их компактного проживания установлен также законодательством республик Башкортостан, Марий Эл, Татарстан, Удмуртия, Хакасия и Чукотского АО.

To Tong Po 23.12.2016

Vladlat, laikam neuztver ko rakstu. Nevinai no Krievijas Federācijā ietilpstošajām valodām nav Vals valodas statuss izņemot krievu valodu. Visiem - patīk vai nepatīk ir jārunā krieviski un jāzina krievu valoda. Un Krievijas krieviem ir pie vienas vietas Federācijas satāvā ietilpstošo republiku tautu valodas un to zināšana.

54 545 23.12.2016

Твоя националистическая пропаганда путает уй с пальцем. Русский язык являеться цивилизационным языком многонационального общения и приобщает к огромной культуре и информации. А к чему может приобщить латышский язык, кроме как к поеданию серого гороха? И вот зачем насиловать им людей и опускать их в развитии?

Latviešu tautas 23.12.2016

545 ! Думаю чо в ближайшие 5-10 лет латышский язык ожидает судьба языка, который похерили латыши - языка ливов: из делопроизводства его вытесняет английский язык. а на работу принимают молодёжь. которая кроме русского должна владеть и английским. Тем более что возвратятся (если возвратятся) люди, которые жили и работали в Ирландии и Великобритании...

54 545 23.12.2016

Рига потихоньку становиться англоязычным городом. В электричках сидят англосаксы и обращаются к кондукторше "two ticket in Riga" решив, что все их должны понимать. Нац пропаганда поэтому поводу даже не чешиться, потому что команды не было мочить английский язык. А русский можно, так как это угроза для реальных хозяев этой колонии. И это не говоря о случаях когда натовское быдло чистит морду латышам в макдональдсе. Латышский язык здесь нужен не для того чтобы его защитить, а только для русофобии.

54 545 23.12.2016

А сколько ещё латышей пострадало от агрессивной натовской пьяни и наркоманов? Можно только догадываться. В этой стране все журналисты либо куплены либо запуганы. Тех кто огласил про случай в магнодальдсе сразу назвали путинской пропагандой и те стали объектом для травли. В этих условиях не каждый решиться говорить правду.

R.I.P

Latviešu tautas 24.12.2016

"xs Вчера 12:04

Каждый год орете одно и тоже. Не кто не вернется в эту страну, посмотрите, здесь нету будущего, работ нету, зарплат нету, 2 рубля за день заплатят в каком сервисе и все? Пффф, скорее всего, делают, что бы в Латвиджу приехали те кто там и пахали за 2 евро в час тут, что бы поднимать страну, и работать по 13,5 часов и жить на работе, потому что нечем видимо Евросоюзу платить пошлину. Те кто там работают, а не на пособии, всегда будут работать, и не чего не будет, ходят по домам к тем, кто не желает работать, когда уезжал, уже тогда все начиналось, нормальных людей, тот кто работает и платит налоги не кто не беспокоит и в полицию не вызывает."
http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjestvo/348090-tjendjencija_zhivuschim_v_anglii_latviycam_namjekajut_chto_im_pora_domoy/comments

Latviešu tautas 26.12.2016

Tong Po! А почему Латвия не предоставляет латгальскому языку статус хотя бы самостоятельного, регионального языка? Ведь различий между латышским и латгальским ещё больше чем между русским и украинским языками! Пожалуй они так же родственны как испанский итальянскому... Ответь мне,!

Fe Femme_Fatale 20.12.2016

Oh my God :DDD
Es dzīvoju Latvijā tikai 2 gadus bēt man ir grūtāk runāt latviski nekā krieviski(un es nesmu no Krievijas!!!!). Bēt Latvieši ir ļoti agresīvi ja es saku runāt krieviski! Ta ir jūsu problema!
Не понимаю от куда столько ненависти! Вы должны понимать что это ваша персональная проблема! есть много людей с России, много людей с СНГ, много стариков которые живут в окружении где все говорят только на Русском. Люди которые пишут такое-просто NARROW MINDED.
В спорт клубе "my fitness" есть такая агрессивная администратор ! Видно ненавидит русско-говорящих:D А что мне каждому свою историю жизни рассказывать?? Тошнит от таких :))))

To Tong Po 21.12.2016

Pietiks vien ar to, ja izvēloties dzīvot Latvijā, mācīsies un zināsi latviešu valodu. Tā laikam ir tava problēma - nesaprast elementāru lietu.
Un nevajag piesaukt "стариков" - viņiem bija un ir visas iespējas iemācīties konkrētās Valsts valodu. Un vecums nav attaisnojums, jo ar atsevišķu cilvēku kategorijas attieksmi, arī viņi pēc gadiem jau būs "старики", kam grūtības ar valodas mācīšanos. Kāpēc gan to nedarīt tagad?

54 545 22.12.2016

А зачем тем, кого вы обозначили урлами-оккупантами, учить латышский язык?

Latviešu tautas 22.12.2016

У меня друг - 71 год. Когда он приехал из Белоруссии 40 лет назад, он хотел выучить латышский, так коллеги-латыши его на смех подняли "ЗАЧЕМ ТЕБЕ ЛАТЫШСКИЙ? МЫ ЖЕ С ТОБОЙ ВСЁ РАВНО БУДЕМ ГОВОРИТЬ ПО-РУССКИ!.." Так что, господа латыши, то, что русские и прочие славяне в Латвии плохо говорят по-латышски это не вина таких как мой друг, а ВАША вина!

Latviešu tautas 22.12.2016

Добавлю: сейчас мой младший брат живёт в столице ФРГ, городе Берлин, владеет только родным - русским языком: никаких проблем ни в магазинах, ни в кассах вокзалов не имеет. А дело в том что кассиры кроме немецкого и английского языков владеют ... О УЖАС ЛАТЫШСКИХ НАЦИОНАЛИСТОВ!.. РУССКИМ ЯЗЫКОМ! Если и дальше будут прибывать экономические беженцы, искатели немецкой халявы из Арабстана, то выучат и арабский!..

To Tong Po 23.12.2016

Redzi, vladlat, PSRS okupācijas režīma darbība daļā latviešu bija dzēsusi ticību tam, ka kādreiz Latvija būs brīva, ka atkal Latvijā skanēs latviešu valoda - visi taču redzēja, kā tiek nīcinātas laukā kultūras un cik sistēmiski tika veidota Padomju tauta, kur nebūs ne Baltkrieva, ne Ukraiņa, ne Gruzīna, ne Latvieša, ne Lietuvieša, ne Uzbeka, ne Tadžika, utt. Vieni vienīgi padomju cilvēki, kas nezinās savu dzimto valodu, vien krievu. Paldies drosmīgiem cilvēkiem - tāds mērķis nepiepildījās.

Un tad kad tu raksti par vāciju, un to, cik valodās viņi runā, vecais, tu kārtējo reizi, šoreiz caur savu brāli, uzsver savas tautības aprobežotību un trulumu. Protams, var sajūsmināties, ja Vācieši ir tik čakli, ka līdzās savai dzimtajai valodai un angļu valodai ir spējīgi iemācīties arī krievu valodu. Tikai tavs brālis nav spējīgs neko vairāk kā zināt tikai vienu valodu - krievu. Latviešu valoda - nav pa spēkam. Brauc uz Vāciju - izrādās, ka arī vācu valoda nav pa spēkam. Tas ir trulums? Jeb tā ir kaut kādas stulbas attieksmes demonstrācija? Neaudzinātība? Inteliģences trūkums?
Manuprāt, tas arī parāda tikai to, ka nav problēma Valstī, bet gan cilvēkos. Tu vari braukt kur tu gribi un cerēt uz labāku dzīvi, tikai zini - no sevis neaizbēgsi. Cik tu truls esi šeit, tikpat truls savos uzskatos un attieksmē tu būsi arī citā valstī. Lokācijas maiņa neko neizlabos - jālabo pašam sevi.
Jā... piedod, aizmirsu! Visā ir vainīgi visi citi, apkārtējie. Tikai ne tu pats!

Latviešu tautas 23.12.2016

Ну-ка, ну-ка, расскажи какими успехами, кроме борьбы за чистоту латышского языка от русской заразы, могут похвастаться Президенты Латвии от Гунтиса Ульманиса до Раймонда Валенкса! Засилием английского в латышской столицы мы наслышаны, наслышаны и о том что английская солдатня чистит морду латышским парням (недавний случай в МакДоналдсе был не первый, а стал известен благодаря СМИ). В НОРМАЛЬНОЙ стране Президент и руководство страны гордиться экономическими достижениями. А чем может похвастаться руководство Латвии кроме того что Президенты министров и Президенты Латвии "опускали на бабки" её бюджет, разворовывая международные кредиты (как Иварс Годманис и Марис Гайлис поступили с кредитом G-24) и усиленно боролись за латышский язык... НЕТ У ЛАТВИИ ЭКОНОМИЧЕСКИХ ДОСТИЖЕНИЙ! А РАСПРОДАЖА ЗЕМЛИ И ЛЕСОВ - НЕ В СЧЁТ! ДОШЛО ДО ТОГО ЧТО В НАЦИОНАЛЬНОМ ПАРКЕ "ГАУЯ" УЖЕ РУБЯТ ЛЕС...

To Tong Po 23.12.2016

vladlat, tavs komentārs vispār nekādā sakarā. Nefiltrē līdzi kur ko raksti? jeb vienu komentāru uzraksti un sakopē citur?

Latviešu tautas 23.12.2016

А твои? Особенно дикозвучит утверждение что Президент страны не должен заботиться о её экономическом развитие... А как же тогда провозглашение законов о налогах микропредприятий?.. Подожди, загоните вы Латвию в такую кабалу к шведам и немцам, что самими станет жутко... Вы думаете что тот же вор Иварс Годманис со своей толстожопой Илзей вас спасёт? Да наивные вы: у них давно есть место, где они скоротают свою старость - Греция и Испания...

Fe Femme_Fatale 21.12.2016

Viņa nezin latviešu valodu un tu esi nekosmopolitisks cilvēks, kurš nezin vēstures :))) Labāk lasīk grāmatas :))

Vēl viens bēglis :D Bēdz prom arī no šejienes, te dzīvo ļaunie fašisti, kas pionierus aiz kaklautiem pie stabiem karina un kosmipolitus un internacionāļus vāra zupā dzīvus :)))

Fe Femme_Fatale 22.12.2016

if everybody was "beglis" like me :D Bye bye snd Merry Christmas, peace and love, angry people:)))

Latviešu tautas 22.12.2016

Bye bye Аnd Merry Christmas

R,I,P.

Latviešu tautas 24.12.2016

GO HOME!

Ci Cietais Rieksts 25.12.2016

Уважаемый !!! Переход на личности, обзывательства и коверканье имени или фамилии (пусть даже президента) не является признаком хорошего воспитания.

Latviešu tautas 26.12.2016

коверканье имени или фамилии (пусть даже президента) не является признаком хорошего воспитания.
====
Уважаемый! "ВАЛЕНОКС" - это не фамилия Президента Латвийской республики (НЕ ПУТАТЬ С ЛАТВИЕЙ!), а его кличка как агента одной из иностранных разведок...

Uh, paldies, Vladimir! Vismaz kāda jautrība arī no Tavas puses, :D Pārsmējos!!!

intel 27.12.2016

Krievus kas nemak un negrib macities lv val vajag deportet !

Latviešu tautas 27.12.2016

Bet tevi izsūtīt uz Sibiriju! Mežu cirt!

Su Sudzibnieks Nr.1 20.05.2017

Man liekas tavu seju vajag deportēt.

Su Sudzibnieks Nr.1 20.05.2017

Es nedomāju ka šim iemeslam vajag rakstīt sūdzības. To ka viņa runā krievu valodā nenozīme ka nemāk latviešu. No jūsu puses tas skaitās ''Rasistiski'' jeb naidu uz cita veida jeb tautības cilvēku kas viņu gan publiski gan personiski aizvaino.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes