www.sudzibas.lv IQOS Slikts serviss

IQOS - Slikts serviss

Vakar palūdzu manam draugam kas devāa uz Riga Plaza iegādājas man jaunu iqos. Draugam ir pāri 31, arī es jau sen esmu pilngadīga. Pārdevēja nepārdeva manam draugam tabakas karsēšanas ierīci jo mans draugs pats nesmēķē. Skaidroja ka vēlas iegādāties ierīci man, jo es netieku uz veikalu. Bet atbilde tāpat bija - nē! Sazinājos ar klientu apkalpošanas centru, bet viņi nepaskaidroja kāpēc tā ir noticis. Tagad pāriešu no iqos atpakaļ uz parastajām cigaretēm, jo iepriekšējā ierīce vairs nedarbojas. Ļoti nekvalitatīvs serviss.

M Mego izmeklētājs 30.07.2020

Vienīgais veikals kur to s...du nopirkt?

put_in_high_low 30.07.2020

IQOS politika nosaka to, kā nepārdod ierīces tiem, kas nepīpē. Tikai tiem, kuri vēlās atmest. Palasi firmas mājas lapu.

E Elisa Elisija 30.07.2020

Par ko tik visu cilvēki neizdomā žēloties, kad netiek savu vēzi pabarot.

J Jurijs123 03.11.2020

Es iegādājos iqos ar tādu nodomu kad pīpēšu viņu un viss būs labi, bet es viņu pīpēju jau aptuveni 3 mēnešus un man veselība ir pasliktinājusies un pēc viņa man ir slikta dūša un galvas sāpes! Tāpēc ietektu nepērciet tos mēslus viņi vēl vairāk par cigaretēm bojā veselību un lielāka atkarība!