www.sudzibas.lv Iphone 7 Bojata sistēma

Iphone 7 - Bojata sistēma

Nopirku iphone 7 un bija vis kartībā, bet pēc atjauninājuma sākās problēmas: tel. Sāka lagot un kārās augšā, ka kaut ko spiedu no programmām tā bija liela aizture. Restartējot tel. Nekas nemainījās. Esmu dusmīgs, vai vēl kādam ir sākušās šīs problēmas? Lai varu iesniegt ziņojumu par defektu, ! Un atgūt naudas līdzekļus par krāpšanu kuru rezultātā tika ciests pircējs, pats esmu jurists un zinu kā atdabūt atpakaļ iztērētos naudas līdzekļus par nepilnvērtīgo iphone 7 sistēmu.

O Oskars DC 04.11.2017

Jurists :S varbūt tomēr tu esi Juris?

Dainis 04.11.2017

Ha ha, to es gribētu redzēt Latviešu Juris (vai jurists) vai, kas tu tur esi, pret Apple :D

Ventilators 04.11.2017

Nomaini problēmas nosaukumu uz iOS11 nevis iPhone7.

Veiksmi medībās un līdzekļu tērēšanā. Varbūt sākt ar skolu.

K Kristaps121212 04.11.2017

Es tā pārēcos. Domāju, ka sevis cienoš jurists tādu komentāru nerakstītu. Tam ir domāta garantija.?

SamTroll 05.11.2017

Nav ko pirkt tik sarežģītu tehniku ja nav sajēgas par to, labāk būtu paņēmis kādu veco Nokia no 2001. gada..

I iOS11 05.11.2017

Tā ir iOS 11.0.1 , 11.0.2 un 11.0.3 vaina.
Jaunākais iOS iznācis šonedēļ - 11.1.
Pašlaik daudziem iOS 11.1 ir izlabojis vairākas 'kļūdas' - tā kā iesaku vienkārši uzlikt 11.1 atjauninājumu vai gaidīt 11.2 update,kas arī varētu daudz ko labot.

alergologs 07.11.2017

Jurists risina problēmas juridiski, nevis haotiski murgo sūdzību portālā.

Rrrunčuks 19.11.2017

Kārtējais ābolu upuris! :D