IPF Digital Latvija SIA - Terorisms

Sveiki Dāmas un kungi. Es esmu kārtējais upuris šai aizdevumu firmai. Paldies dievam esmu ticis galā ar visiem maksājumiem, kas man prasīja daudz pacietības un nervus, bet vēlos jūs brīdināt - nekādā gadījumā neaizņematies no šis firmas un līdzīgām. Kas Sola un uzbāžas ar savām reklāmām, es personīgi tam visam vairākkārt esmu gājis cauri un gribu, lai nepieļaujat tās pašas kļūdas ko esmu pieļāvis līdz šim.
Mana situācija - maksāju no 2016 gada 11. Novembra līdz 2019 gada 13. Decembrim. Man apmaksas summa uz to brīdi bija jāmaksā 221,36 jo nebiju veicis apmaksu pēdējos 2 mēnešus, bet tā arī turpināju nemaksāt. Jo biju veicis visu aprēķinu no sākuma līdz beigām kur aizdevuma summa bija 2073,73 eiro, bet biju samaksājis jau 4232,72 eiro.
Sāku uz epastu rakstīt viņiem, konkrētu jautājumu - vai jūs esat galīgi slims kantoris? Un turpināju ar sev vēlamo jautājumu, kā var būt, ka puse un pat vairāk jau ir apmaksāta no sākotnējās aizdevuma pamatsummas, bet uz to brīdi kopā vēl esmu parādā - kopējā summa ir 1228,42 eiro.

Tā arī turpināju nemaksāt ar domu, lai jau bojā man vēsturi un sūdz mani tiesās, kādas nu viņiem tur ir, jo apzinājos, ka sen esmu veicis apmaksu un nevaru nekādi būt parādā tādu summu.

Tad tos pēdējos divus mēnešus mani terorizēja ar to, kad veikšu apmaksu jo visi papīri jau sagatavoti iesniegšanai tiesā. Es paliku pret viņiem nepieklājīgāks un jau runāju savādākā tonī un bez jebkādas cieņas.

Šā gada 12 martā man zvanīja no šīs kompānijas un atvainojās par esošo situāciju un izrādījās, ka esmu pēc viņu aprēķina pārmaksājis 411,31 eiro, protams, ka viņi apmaksāja to nākamajā dienā, ar vienkāršu frāzi - mēs atvainojāmies. Jautāju, jums tas tik vienkārši, ka terorizējāt visu šo laiku, varbūt man jūs tagad iesūdzēt tiesā. Un piebildu, jūs zināt cik daudz cilvēki dēļ jums ir ārpus lv un kuri pārmaksā jūsu slimos %. Atbilde, mēs atvainojamies, tā ir sistēmas kļūda. Skatīsimies lai tā vairs neatkārtotos.

Ar šo gribu teikt, ka esmu priecīgs, ka esmu ticis no šīs firmas vaļā, jo kā latviešu teiciens strādā šādas kompānijas - ar vienu dot, ar divām ņem.

Padomājiet, pirms aizņematies, jo tas nav to vērts uz to brīdi ko iegādāties un pēc tam cīnīties ar sekām, kurās protams vaina ir arī mūsos, kuri aizņemamies.
Iesaku - labāk aizņematies no kāda drauga/dzenes, vecākiem vai radiem un atdodot nedaudz samaksājiet par virsu, toties būsiet droši, ka neaugs slimie % un būs mierīgs prāts.

V