www.sudzibas.lv Ipatch Garantijas remonta atteikšana

Ipatch - Garantijas remonta atteikšana

Labdien,

Pie ipatch nesām labot divus telefonus, abiem bija ekrāna bojājums. Izvēlējāmies viņu sniegtos pakalpojumus, jo bija vieni no retajiem, kas:
1) piedāvāja oriģinālus iphone displejus (jā, atjaunotus, bet oriģinālus)
2) garantiju!

Divu mēnešu laikā abu telefonu displeji "izbeidzās". Jā, viens no telefoniem bija kritis, lai arī nav nekādu vizuālu defektu, tomēr, kritis ir kritis. Turpretim otrs telefons izlādējoties izslēdzās un slēdzot iekšā vienkārši aizgāja pa pikseļiem.
Aiznesot bojāto telefonu atpakaļ uz ipatch, ureiz tika atcirsts, ka telefons ir kritis un netiks labots. Kas šķiet amizanti, jo telefons nav kritis! Viss, ko atteica ipatch pārstāvis, ka telefons ir kritis, un ka oled, uzsveru oled tā notiek krītot. Ak, tas nekas, ka 11iphone nav oled displejs!

Tāpēc, lūdzu, negaidiet, ka ipatch pildīs savu pienākumu veikt garantijas remontu, tas ir tikai tā - reklāmai:)

E