Īpašumu pārstāvniecība - Krāpšana

Sveiki, gribu jūs informēt par cilvēku Juri zirni, kas ir "īpašumu pārstāvniecība" īpašnieks un direktors vienā personā! Uzdodas par ļoti lielu biznesmeni, kas nodarbojas ar īpašumiem, sola aizdot naudu pret nekustamo īpašumu, ar ļoti maziem procentiem. Sola sadarbības līgumu un ka viss notiks, tikai jums jāsamaksā naudiņa ka viņš-Juris zirnis caur savu aizdevēju noformēs aizdevumu! Tas viss ir blefs, saņems naudu uz citadeles kontu un ar to pasākums būs beidzies. Pirms tam kamēr nauda nebūs ieskaitīta viņš jums zvanīs, solīs lielus kalnus ar naudu, līdz ko saņems atradīs iemeslu lai neatbildētu uz zvaniem, solīs ka zvanīs bet nekas nenotiks tālā, aizbildināsies ka ir aizņemts ar darījumiem, biznesa partneriem. Paejot laikam ja neliksiet mieru viņam, atsūtīs papīru ka aizdevums nav piešķirts, aizdevējs tomēr izlēmis nedot aizdevumu! Tāda būs viņa atbilde! Protams naudu atpakaļ nesagaidīt, solīs, bet atkal būs papīrs ka vēl parādā esat palicis, jo redz viņš ir braucis slēdzis līgumus un ko tik nē, bet bet kredītu nedosim!
Viņš reklamējas zip.lv un reklama.lv.
Nesaprotu kas viņam tos īpašumus dod pārdot, bet izskatās ka atrod kādu sludinājumu, nofotografē datorā un tirgo tālāk kā savu.
Arī feisbuka ir atrodams tas tips. Gribu jūs informēt, viņam nekā nau, pliks un nabaks. Uzmanieties un neuzķerieties!

R

Komentāri (9)

A Adrians2018888 01.05.2018

Īpašuma pārstāvniecība-Juris Zirnis -nodibinajis savu parstavniecību,un izkrāpj 160€,piedavajot ar uzņēmuma galvojumu dabūt kredītu.Neuzķeraties,tiešām blefs,un tā ir liela nauda,tie nav 10€,par šādu krāpšanu droši var rakstīt iesniegumu policijā.Saskaros ka kada paziņa stāstija arī par šo cilvēku.Ieteicu griezsties policija,jo visi it ka dokumenti nu galīgi nepareizi sarakstīti,blefs un cilveku muļķošana.Padomajiet pirms kadam uz kontu parskaitiet šādas summas!

A ARTISKRAKOPS 03.05.2018

Artis.k.Par uzņēmumu neko sliktu nevaru pateikt,uzņēmumu sia."īpašumu parstāvnieciba"neko sliktu nevaru pateikt,uzņēmums ir palidzējis pardot nekustamos ipašumus,un naudas ziņā nekādu problēmu ar klientiem nav bijis.Noteikti kā jau cilvēku natūrā mēdz būt,intrigas jau pīt prot.

A ARTISKRAKOPS 03.05.2018

Esmu SIA."ĪPAŠUMU PĀRSTĀVNIECĪBA",klients.Neko sliktu,par uzņēmumu nevaru pateikt,jo īpašumus kurus uzticēju pārdot minētam uzņēmumam īpašumi tika pārdoti ,bez nekādām problēmām.Protams bija dokumentos klūdas,bet pat ministri sagatavo brīžiem kļūdainus dokumentus.Neapmierinātie klienti būs vienmēr.Kā arī zinu no paziņām,to ka minētais uzņēmums,noslēdz sadarbības līgumus ar nekustamo īpašumu aģentiem,kuri par sazinās ar īpašumu pārdevējiem tākā īpašumu pārdošanu uzņēmums ir saskaņojis ar īpašumu pārdevējiem,nevis kā sūdzībā minēts.

A Adrians2018888 07.05.2018

Runa iet par naudas izkrāpšanu 160€ ko it kā prasa ka palīdzēs nokārtot kredītu,kredītu atsaka,jau esmu sazinājies ar trim cilvēkiem kam šāda nauda paprasīta un kredīts nav dabūts,griezos pie jurista un parādiju it kā sarakstītos dokumentus,blefs,4 .klases līmenī,...par īpašumu pardošanu nemācēšu neko teikt,bet nauda tiek izkrāpta un tā ir liela summa.Ir mums tiesības vērsties policijā.

V VALDIŅŠ55 10.05.2018

Valdiņš.Varu pateikt skaidri,sia,īpašumu pārstāvniecība pārdod relālus nekustamos īpašumus kas ir saskaņots ar īpašniekiem.Esmu es bijis minētā uzņēmuma klients,un man pretenziju nav.Cilvēki domā ka viss būs pa brīvu.Pat advakāts par sūda uzrakstīto prasības pieteikuma dokumentu paprasīs 100.eiro,un ja advokāts savu darbu neizdara kā vajaga vaitad viņš uzreiz ir krāpnieks? Šajos laikos ir jāmaksā par visu.Un īpašumu pārstāvniecība palīdzēja man nopārdot īpašumu bez problēmām.Neko sliktu nevaru teikt.

J Janis Goba 30.06.2018

Valdiņ-Nedirs ūdeni, lūdzu.

S saules stars 25.09.2018

Vai kas no Jura Zirna ir saņemis aizdevumu

A Aleksa2222 03.12.2018

Juris Zirnis ir krāpnieks! Par kādu aizdevumu mēs runājam, ja viņš tik izkrāp naudu no cilvēkiem, kuru pēc tam nodzer, un kad viņam zvana kaut ko neskaidri murmuļo, viņam nav nekādas naudas, viņš tā arī uzdzīvo izkrāpjot naudu un pazūd, biznesmeni ( tā viņš sevi dēvē), tā nedara!

A Aleksa2222 03.12.2018

Juris Zirnis ir krāpnieks, kurš izvilina naudu no cilvēkiem solot kaut kādus mistiskus aizdevumus un tad to naudu nodzer un ka kad viņam zvana, tad viņš kaut ko neskaidri murmuļo, ka esot aizņemt kar kārto darījumu zvanīšot vēlāk, tā arī un ne zvana ne naudas! Viņš ir KRĀPNIEKS! Neticiet viņa!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes