Īpašumu aģents - Uzmanieties

Kas darbojas kā nekustamo īpašumu aģents, pārdod nekustamos īpašumus un visu naudu par īpašumu nekaunīgi pievāc sev. Par izkrāpto naudu iegādājas īpasumus, kurus registrē uz citām personām, lai parādu piedziņa no viņa nebūtu iespējama.
Šaja sakarā jāmin / nosaukums rediģēts/, jo uz šā uzņēmuma vārda, iespējams, ir reģistrēti vairāki īpašumi, kas patiesībā ir iegādāti par izkrāpto naudu.

! Uzmanieties no šiem cilvēkiem!
Par rīcību ir uzsākti vairāki kriminālprocesi par naudas izkrāpšanu lielā apmērā.
Piekrāpj ne tikai klientus, bet arī savus biznesa partnerus un darba devējus. Labāk šo cilvēku neņemiet darbā un vispār nekontaktējaties ar viņu.

L Lana69 18.08.2011

Ha, Man ar viņš ir parādā. Nu tad /nosaukums rediģēts/ atdodiet man naudu.

T Tīna9 11.09.2011

Laikam kādam taču beidzot ir jāiet uz policiju un jāsēdina tas puisis aiz restēm. Ir jau apzināti vairāki cilvēki, kuriem viņš ir izkrāpis naudu.
Tā ka ņem vērā, Aleksandr, tu brīvība pavadi savas pēdējas dienas.

V Varbūt 11.09.2011

Varbūt viņš ir slavenā krievu kosmonauta ārlaulības dēls? Ar slavenībām joki mazi!

N Negods 12.09.2011

Jā tiešām bija tāds kosmonauts. Tas noteikti bija godīgs cilvēks. Patiesībā Aleksandrs dara negodu viesiem pārējiem cilvēkiem ar tādu pašu vārdu un uzvārdu. Google minēti arī citi Aleksandri piemēram kāds sportists, kuriem nav nekāda sakara ar šo krāpnieku un kurus šitas "melnais mākleris" ir apkaunojis. Šausmīgi. Es tā sportista vietā aizietu un atskaldītu šito krāpnieku, lai nedara negodu famīlijai.

L Lana69 28.09.2011

Aleksandr Frēlih, Jums, acīmredzot, vajag izvēlēties godīgākus darījumu partnerus, nevis krāpniekus ar sliktu reputāciju. Iespējams, ka runa ir tieši par to zemes gabalu Grobiņas pagastā. Tā, ka nu paši vainīgi.
Un pie tā, ka Jūs tiekat minēts šajā portalā vainojams ir tikai Aleksandrsnevis tas nabaga apkrāptais cilvēciņš, kurš te visu raksta.

Manā rīcībā esošās zemesgrāmatu nodalījuma izdrukas un nopratināšanas protokolu kopijas apliecina ka Aleksīša 18.08. 2011. rakstītais varētu būt patiesība. Šo personu starpā, iespējams, ir slēgti darījumi, kuru likumību būtu japārbauda tiesībsargājošām iestādēm.Iesaku visiem cietušajiem vērsties policijā, gan jau kāds panāks, ka krāpnieki saņem pelnīto sodu.

S Sandra 21.10.2011

A.Titovs kopā ar SIA K3K direktoru Hardiju Barisu 2004.gadā izcirta manu mežu 0.8ha platībā, kriminālprocesu izbeidza. Krāslavas rajonā H.Barisam 2001.gadā tika celta apsūdzība par nelikumīgu koku ciršanu un 2006.gadā tika notiesāts (lietas Nr. 11240021001).
2010.gadā atkārtoti tika cirsts manā īpašumā, šoreiz papildus arī nostumta zemes virskārta ar celmiem. Ir krimināllieta ierosināta, bet par rezultātu šaubos.
Visus, kam ir līdzīgas pretenzijas pret kādu no šiem cilvēkiem aicinu dot ziņu e-pastā [slēpt]@inbox.lv.
H.Barisa uzņēmums SIA K3K nodarbojas ar zivkopību. Bieži tiek atjaunoti vecie dīķi, paplašinot tos blēdīgā veidā uz kaimiņu zemes rēķina.

A aleks 01.01.2012

Labdien visiem, raksta Aleksandrs.

Ja Jums ir kādas pretenzijas pret mani lūgums griezties pie manis personīgi).Pirms rakstīt publiskajos portālos informāciju, lūgums pārbaudiet un precizējiet to pirms ievietiešanas!
Ja iet runa par augstāk minētiem rakstiem, gribu vērsties pie visiem, kas par mani raksta "sūdzībās". Ja kāds tiešām raksta, kāpēc tad līdz galam neizklāsta situācijas un neprecizē to...

1.ATBILDOD SANDRAI-uzreiz gribu pateikt, ka neuzrādīšu vārdus un uzvārdus manā atbildē, jo neuzskatu, ka tas ir vajadzīgs.
Sandra, griežoties pie Jums, kaut arī mana darbība šajā Sia bija kā palīgs-strādnieks neuzilgu laiku varu Jums atgādināt par tiem notikumiem ko Jūs minējāt 2004 gadā.-vai tad Jūs neatcaraties, kā Jūs paši sākāt mērīt sia K3K īpašumu(kādā veidāJums izdevās pieteikt sveša īpašuma uzmērīšanu un kāpēc godātais mērnieks neliecināja un izvairījās) vai tas ir likumīgi ielauzties citu īpašumos? Un par kādiem 0.8ha iet runa?-tad sanāk Jūsu mežs auga sia K3K dīķī?
Kāpēc Jūs neaprakstījāt līdz galam situāciju un ko Jūs no tā gribējāt iegūt?

2.ATBILDOD ALEKSĪTIM, LANA69 UN CILVĒCINAM(VAI TAS NAV VIENS UN TAS PATS CILVEKS, DROŠI VIEN IR TĀPĒC ATBILDU TEV!)-man ir aizdomas kāpēc šis raksts vispār tika publicēts un tika minēti noteiktie vārdi un uzvārdi.Jums laikam skauž, jo dažiem cilvēkiem veicas un tie tiešam var sasniegt daudz ko ar saviem spēkiem, pie tam likumīgi un nepiekrāpjot sadarbības partnerus un draugus!
Pārtraucu sadarbību ar Jums skatos Jūs nolēmāt apvārdod! Ja jau Jūs rakstījāt šo rakstu kāpēc neatbildiet uz maniem mailiem vai nu uzrakstiet savu vārdu uzvārdu, ko Jums slēpt?

Katrs Mēs stāvam izvēles priekšā ar ko sadarboties ar ko nē, ieskatieties labāk cilvēkos, kas Jums ir apkārt.

Tā kā šis ir publisks portāls apsvēršu domu par tiesvedības uzsākšanu pret šī raksta autoriem un šī saita administrāciju par nepārbaudīto ziņu publicēšanu.

M mja 01.01.2012

vari jau melot, bet patiesibu nenoslepsi, aleks. sheit tadi daudzi draudetaji, bet neviens vel nekada tiesa nav sudzejis. suns zin, ko edis.

A aleks 01.01.2012

Mja...kāds Tev ir sakars ar mani, ko? un par kādiem draudiem ir runa?

K KristīnaK 02.01.2012

Ha Ha Ha!!! Ak tad aizķēra gan.
Aleksandr, ja jau esi tik bagāts un veiksmīgs un daudz sasniedzis, tad atdod naudu, ko tu cilvēkiem esi parādā.

K KristīnaK 02.01.2012

Aleksandr, tad kad tu būsi godprātīgi izpildījis savas saistības un atdevis man visu manu naudu, es šajā pašā publiskajā portālā, ar lielu prieku, to visiem paziņošu.

D degeinga 04.12.2013

ta, Aleksandr, tadu maitu ka tu, ka zeme nes, bisties dieva, to ka tu Sandrai esi atbildejis par saviem greka darbiem drosi vien kadu aizkustinas, par tavu nevainibu...
Uz firmas zemes..., ari Birzmzlnieki pec tavam krapnieciskam darbibam radas uz firmas zemes, scenarijs lidzigs, tikai mes gimene ar 5 berniem ka sunisi tikam izmesti no majas, kuru perkot caur FIRMU un jau iemaksajot rokasnaudu un ar tavu parakstu parakstitu pirkuma ligumu, tu speji manu viru aizvest uz jurmalu un piedraudot ar bernu un sievas drosibu, piespiest atteikties no VISA. Redz man ir viss saglabats, ta ka lielaka dala tavu rokaspuisu varasiestades ir zaudejusi amatus kriminallietu var ierosinat atkartoti... Tauta, firma ALTIS pazuda atri no Liepajas, bet es zinu vimaz 6 cilvekus t.i. gimenes kas ir cietusas, bet visiem rokas par isu, pie taisnigas tiesas netiek...Uzmanieties!!!