www.sudzibas.lv Investo SIA Slikts serviss

Investo SIA - Slikts serviss

Sāksim ar to, ka dzīvokļa apskate bija pieteikta jau nedēļu pirms. Atbraucot mums - saimnieks jeb šī firma pasaka, ka sajaukusi adreses (kā ja tev ir zināmi laiki un adreses par kurām esi atbildīgs) un lūdz uzgaidīt, ja vēlamies, nu labi, kas tur pusstundiņa. Beigās tas izvērtās par stundu, tad par pusotru. Beidzot dodamies apskatīt, sakam, ka dosim ziņu rīt no rīta. Un no rīta mums pasaka, ka viņa kolēģis dzīvokli ir atdevis citiem īrniekiem! Kā tas ir iespējams, ka tu esi 1. Saimnieks un 2. Mēs bijām gatavi to ņemt! Bet labi vien ir, jo palasot atsauksmes nekas nav tik spīdoši. Plus mums nezināmu apstākļu dēļ noteica, ka bez drošības naudas ir jāmaksā par īri un komunālajiem par iepriekšējo mēnesi, kuru nemaz neesam tur dzīvojuši. Kaut vai sludinājumā un telefona sarunā nebija pieminēts, ka jāsedz citu cilvēku komunālie maksājumi. Šī firma ne tikai sapinās melos, bet arī nereiķinas ar cilvēka laiku un to, ka iespējams tas viņu dzīvoklis bija pēdējais variants!

A Antuns 09.10.2018

Ha,ha,haaa…. Cik man ir zināms, labus īrniekus ar uguni meklē, bet Lumpeņiem - atsaka.!

A Antuns 30.10.2018

Nu jau te melo! "pasaka, ka jāmaksā par iepriekšējiem īrniekiem"...? Kurš tam ticēs? Tiešām laikam Lumpeņi….

P Palasi līgumu 14.04.2021

Sliktākai izīrētājs, dzīvojot dzīvoklī pēc vairākiem gadiem beidzoties līgumam piestāda rēķinu par remontu vairākus tūkstošiem.