www.sudzibas.lv INVEST PR Krāpšana ar dzīvokļu pārdošanu

INVEST PR - Krāpšana ar dzīvokļu pārdošanu

Labdien!
Nepērciet nekāda gadījumā dzīvokļus Rencēnu iela 29k1, Pļavniekos!
Vēlos visiem vērst uzmanību uz vērienīgu krāpšanu ko dara persona vārdā Leonīds Silinovs!
Viņš būdams valdes loceklis firmā "Invest Pr" kopā ar savu "mākleri" Konstantīnu Kaļiņinu pārdeva man un vēl kaudzītei, dzīvokļus, kurus nav iespējams ienest zemesgrāmatā! Ejot uz zemesgrāmatu jūs saņemsiet atteikumu, jo zeme zem ēkas tiek īrēta no "Latvijas dzelzceļa" un Latvijas dzelzceļš esot noteicis punktu, ka "Rail Baltica" projekta dēļ, šī māja tiek iekļauta zemesgrāmatā, bet domājamās daļas - nē! Respektīvi viņi tirgoja pa labi, pa kreisi dzīvokļus, meklēja naivus cilvēkus, jo pirkuma līgums sastādīts viņam zolidi, notāre viņiem arī ir zolīda, ka teikt, nekas neliecināja par šādu krāpniecību!
Esam uzsākuši tiesas procesu, bet viņš turpina tirgot dzīvokļus kuri nekad netiks jauno īpašnieku īpašumā! Kā arī sniedz iespēju "pirkt" uz izpirkumu!
Vēlos brīdināt visus, nepērkat dzīvokļus tajā ēka un no šīs personas!