www.sudzibas.lv Ints Ūdris . Baltijas Vēnu klīnika Negodiga atieksme pret pacientu

Ints Ūdris . Baltijas Vēnu klīnika - Negodiga atieksme pret pacientu

Man tikka patvaligi sadurst as visas kajas, un tika pieskaititi mistiski papildus pakalpojumi kas pat nav noraditi vinu majas lapa.
Skaidri un gaisi redzams, ka sis specialists ir ieinteresets tikai lai nopelnitu. Pacienta veseliba vinam nav svariga.
Sudzejos BALTIJAS VENU KLINIKAI par vina veikti darbu, kas diemzel netika uztverts nopietni.
Es cilvēkiem iesaku tiesam tureties pa gabalu.
Atrodiet specialistu, kuram rup.

V Veselības centrs 4 06.06.2023

SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi saviem klientiem nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanā. Arī Jūsu saņemto iesniegumu izvērtējām, pārbaudījām informāciju mūsu sistēmās, lūdzām iesaistītajiem darbiniekiem sniegt skaidrojumus. Par pakalpojuma izmaksām Jūs tikāt informēta pirms manipulācijas veikšanas, visi pakalpojumi sniegti saskaņā ar cenrādi. Lai izvērtētu pakalpojuma kvalitāti, aicinājām Jūs uz kontroles vizīti, uz kuru Jūs neesat ieradusies kā bija noteikts ārsta rekomendācijās un uz kuru Jūs aicinājām arī atbildes vēstulē. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"