www.sudzibas.lv Intop.lv Slikts serviss

Intop.lv - Slikts serviss

Cenas ir lētas, ja vēlaties iegādāties stacionāro datoru. Bet iesaku ļoti uzmanīties ar šo kantori, it īpaši, ja iestājas garantijas gadījumi. Ļoti klibo klienta apkalpošanas kvalitāte, nav ļoti ieinteresēti.
Savu datoru nopirku pie šī uzņēmuma 1 gadu atpakaļ. Garantijas servisā sabija jau 4x. Pirmās divas reizes bija tā, ka pie slodzes slēdzās ārā. Nezinu, ko izdarīja, bet tagad neslēdzas ārā, bet man liekas, ka pēc šīs darbības dators kļuva arī nedaudz lēnāks. Pēdējās 2x pēkšņi bija palicis tukšs ssd disks uz kura bija uzinstalēts os. Vienkārši pazuda viss, kas bija uz šī diska. Kad vērsos pie viņiem. Viņu serviss, konstatēja, ka os ir bojāts. Priecīgs, ka vainīgs os. Bet disks vesels. Mēģinu pārinstalēt os, bet disks visu laiku rāda kļūdu. Tātad, dodos 4x uz šo uzņēmumu. Norunājam, ka, lai parādītu, ka ar ssd disku viss ir kārtībā uzinstalēs os. Tā kā datorā bija 2 cietie diski, neiedomājos, ka pie instalācijas arī izdzēsīs datus no otra diska. Tīri cilvēcīgi būtu, ja būtu pazvanījuši un painformējuši, ka otrs disks ir arī jāizdzēš, lai varētu uzinstalēt os. Līdz ar to tika izdzēsti arī svarīgie dati. Kad atvedu mājās un konstatēju, ka otrs disks ir izdzēsts. Vērsos telefoniski ar jautājumiem, par datiem, kas atradās otrā diskā. Darbinieks atbildēja, ka esot mana paša vaina, ka neesot pateicis par datu saglabāšanu.
Līdz ar to vēŗšu uzmanību uz to, ka darbinieki nav ļoti ieinteresēti klientu apkalpošanas kultūrā. Ka izdzēst datus par to neziņojot ir slikti no viņu puses.
Cenas ir labas, nedaudz zemākas kā citiem, bet palūdziet, lai atsūta sarakstu ar datora specifikāciju. Tad sameklējiet internetā atsauksmes, par izmantotajām detaļām. Izmantotās detaļas nav pat no vidējā cenu segmenta, bet no zemākā.
Tā ka iesaku padomāt, kur iepērkaties.

R

Zaptsmaiz 29.01.2024

Izklausās pēc pilnīga sūda kantora.